06.06.2024

Turundajate Liit valis eilsel üldkoosolekul uue juhatuse liikme

Turundajate Liit valis eilsel toimunud üldkoosolekul ühe juhatuse liikme. Viie kandidaadi seast sai kõige rohkem hääli TULI värske liikme advokaadibüroo COBALT privaatklientide valdkonna kaasjuht ja vandeadvokaat Kadri Michelson.

Turundajate Liidu juhatus: Anneli Lepp, Ivo Kallasmaa, Urmas Lilleorg, Olga Peresild, Kadri Michelson, Katriin Hunt ja Joel Volkov. Foto: Erakogu

Viimased neli aastat kuulus Kadri Michelson Pressinõukogusse, kus ta täitis ka aseesimehe ülesandeid. Ta on spetsialiseerunud kohtuvaidlustele ning olulise osa tema igapäevatööst moodustavad meediavaidlused, samuti andmete ja väärtushinnangute avaldamisega seotud nõustamine. Tihti on tema laual reklaamiõigus. 

“Soovin Turundajate Liidu töösse panustada just õigusalaste küsimustega,” räägib ta. “Tahan aidata näha kihte, millele pole seni tähelepanu jagunud.” 

Kadri Michelson valiti juhatusse isiklikel põhjustel lahkunud Kerttu Talviku asemel. Juhatusse kuuluvad Michelsoni kõrval ka Katriin Hunt, Ivo Kallasmaa, Anneli Lepp, Joel Volkov, Olga Peresild ja Urmas Lilleorg. 

Autor: Siim Kera, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt