07.01.2019

Turundajate Liidu värskeim liige on Live! Agentuur

Turundajate Liitu astus üritusturundusagentuur Live! Agentuur, mis hoolimata lühikesest tegutsemisajast on teinud muljetavaldava spurdi ja puhub elu sisse nii väikestele sisesündmustele kui suurtele teleülekannetega galadele.

Agentuuri juhatuse liikme ja partneri Jane Tuha sõnul on tegutsetud kaks aastat ja ettevõte on küll suhteliselt noor, kuid kõik tiimiliikmed omavad mitmeid aastaid üritusturunduse kogemust juba eelnevat.

“Usume, et oleme uue agentuuri lühikese tegutsemisajaga suutnud end turul tõestada ja tunneme, et oleme kompetentsed selle valdkonna vaatenurgast kaasa rääkima. Samas tahame olla kursis turundusmaailmas toimuvaga ka laiemalt. Turundajate Liiduga liituma ajendas soov olla rohkem “ühes paadis” turundusvaldkonna kolleegidega, suurendada omavahelist suhtlust ja koostööd. Leiame, et koostöös peitub jõud ja liikmed peaksid omavahel rohkem suhtlema ning koos tegema,” lisas Tuha. Selle heaks näiteks on nelja agentuuri ühispakkumine Kuldmuna auhinnagala korraldamiseks.

Agentuur ootab liidult põnevaid koosviibimisi ja tuge rääkides kaasa aktuaalsetel teemadel ning ühendades valdkonna tegijaid. Turundajate Liidu tegevjuht Signe Kõiv kinnitab, et just selle nimel liidus töö käib: “Oleme alustanud igakuiste tasuta teemahommikutega liikmetele, kus artuleme aktuaalsetel teemadel ja omandame uusi teadmisi. Vabamas vormis kohtume liidu ühisüritustel, näiteks veebruaris lähme laternavalguses Seewaldisse seiklema. Valdkonna arengusse panustame rahvusvahelisi tipptegijaid Eestisse koolitama kutsudes.” Kõiv tunneb heameelt, et liitumist ei pelga ka lühikese tegevusajalooga ettevõtted ja nähakse võimalust koos tugevamaks kasvada.

Live! Agentuur on üritusturundusagentuur ja usaldusväärne partner ettevõtetele, kes hindavad professionaalset tegutsemist.  

Turundajate Liit ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. Liidu missiooniks on tõsta kohalike ettevõtjate ja terve Eesti ühiskonna teadlikkust turunduse erinevatest aspektidest (reklaam, bränding, kasutajakogemus jne) kui väärtusest ning tagada tegijate tase selle väärtuse kasvatamisel. 

Uuri lähemalt:
Live Agentuur OÜ
Koduleht: http://www.liveevents.ee
Sotsiaalmeedias: Facebook ja Instagram

Lisainfo:
Signe Kõiv
Turundajate Liidu tegevjuht

+372 5023 456

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt