02.11.2022

Vaata, kes võivad võita! Esimese TULImusta konkursi finalistid on teada, auhindamine toimub 03.11 kell 16.15

Neljapäeval jagatakse Erinevate Tubade Klubis välja esmakordselt toimuva tulemuskonkursi TULImust autasud. Millistel töödel on lootust võita? Žürii valis saabunud projektide seast välja finalistid.

Konkursile esitati 67 tööd. Finalistidega saab tutvuda siin: defol.io/tulimust/2022/finalists.

Auhindadega pärjatakse iga kategooria parimad ning samuti valitakse üks kategooriateülene Grand Prix. 

Žürii esimees, Taevas Ogilvy strateeg Gert Lee sõnab: “Žürii oli väga koostööaldis, läks väga sügavale ning kõik räägiti detailideni läbi. Shortlist’i ja finaali jõudnud tööd tõesti väärivad seda. Väga tore, et see konkurss ellu kutsuti ning kõik märgid näitavad, et see ei jää viimaseks. Tervikuna on tore näha, kui palju tulemuslikke töid on aasta jooksul tehtud ja kui palju turunduskommunikatsiooni investeeritud rahast on tulemuslik. TULImust on selleks hea kinnitus.”

  • Tulemuskonkursi TULImust auhinnatseremoonia toimub 3. novembril Tallinnas Erinevate Tubade Klubis kell 16.15 pärast konverentsi Making Sense lõppu.
  • Making Sense’i ja TULImusta toetavad: Orkla, Saku, ibis Tallinn Center hotell.
  • Loe konkursi reeglite ning žürii kohta rohkem: tulimust.ee.

TULImusta žürii koosseisu kuulusid:

TULImusta korraldaja Turundajate Liit (TULI) on kõiki turundusega tegelevaid professionaale ühendav liit, mille missiooniks on tõsta kohalike ettevõtjate ja terve Eesti ühiskonna teadlikkust turunduse erinevatest aspektidest. Kui TULI korraldatud Kuldmuna keskendub loovusele, siis TULImust on oma südameasjaks võtnud andmed, tulemused ja efektiivsuse. 

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt