25.10.2021

TULI veebinar: Reinvention – muutuste positiivne külg

Juba kolmapäeval ehk 27. oktoobril toimub järjekordne TULI veebinar, mille teema kõlab seekord: „Reinveniton – muutuste positiivne külg“.

Esineja: Olga Peresild

Veebinari raames puudutame järgmisi teemasid:

  • Muutus – kuidas suhtuda
  • Miks muutused on ettevõtetele ohtlikud
  • Kolm peamist muutust tarbijakäitumises
l76a0937
Olga Peresild. Foto: Allan Leppikson / Reval Foto

Olgal on 20 aastat kogemust turunduskommunikatsiooni valdkonnast, millest 8 aastat on ta olnud meediaagentuuri MediaCom juht. Alates 2021. aasta suvest on Olga lisaks muule ka sertifitseeritud Reinvention Practitioner, mis annab talle võimaluse rääkida muutuste jätkusuutlikust juhtimisest, kasutades The Reinvention Academy raames omandatud teadmisi.

2000. aastal tõi Jack Traut ärimaailma „Differentiate or die“ mõtteviisi. Traut juhtis liidrite tähelepanu aina teravamaks kasvavale konkurentsile ning sellele, et ettevõtete edu sõltub oskusest mõista, mis neid eristab teistest samasugustest ettevõtetest.

Märksõnaks on unikaalsus, mis on arusaadav ja kasulik neile, kes on seotud antud ettevõttega –  töötajad, kliendid, investorid jt.  Õppimine The Reinvention Academy’s pani Olgat mõtlema, et lisaks klassikalisele ettevõtete omavahelisele võistlemisele tuleb tänapäeva konkurents hoopis teistest teguritest. Oleme sunnitud jooksma võidu ajaga, kuna kõik protsessid on läinud kiiremaks. Samuti oleme sunnitud konkureerima ebamäärase ja turbulentse keskkonnaga. Selleks ei olnud enamik meist valmis.

Olga arvab, et kui Jack Traut jätkaks „Eristu või sure“ raamatusarjaga, siis tõenäoliselt avaldaks ta raamatu pealkirjaga „Reinvent or die“.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt