29.10.2020

TULI otsib uut tegevjuhti

Turundajate Liidu (TULI) juht Liis Tippel on liidus tegev 4. detsembrini, uue tegevjuhi leidmiseks kuulutatakse lähipäevil välja konkurss.

TULI tegevjuht Liis Tippel

„TULI on kasvanud olulisimaks turundusvaldkonna mõjutajaks, mistõttu vajab organisatsioon etteotsa tugeva juhtimiskogemusega ja täiskoormusel tegutsejat. Annan aasta lõpuks teatepulga meeleldi üle juhile, kellel on hea ülevaade Eesti, aga ka rahvusvahelisest turundusmaastikust ning agentuuride äri toimimisest ja väljakutsetest. Selles vastutusrikkas töös tuleb kindlasti kasuks uute teenuste väljatöötamise kogemus – see on oluline osa TULI igapäevasest tegutsemisest, et viia ellu TULI-s aktiivselt tegutseva juhatuse visiooni ja toetada toimekat tegevtiimi,” kõlas Liis Tippeli sõnum mantlipärijale, kes lahkub turundusvaldkonnast, et jätkata tootedisaini ning ruumiloome valdkonnas ettevõtja ja disainerina.

TULI juhatuse liikme Ivo Kallasmaa sõnul ootab uut tegevjuhti lai ja põnevatest väljakutsetest tulvil tööpõld. „Meie erialaliit on kasvanud ning vajab järgmise arengusammu astumiseks tegevtiimi etteotsa täistöökohaga ja tugeva visiooniga juhti. Uue tegevjuhi vastutusalasse jääb suhtlus nii riigi kui ka liidu liikmete ja partneritega, aga ka uute mõttekaaslaste kaasamine ning tegevusplaanide ellukutsumine ja -viimine. TULI vajab juhti, kes ei pelga vahel hands-on tegutsemist ja on valmis kaugjuhtimise teel tiimi tööd korraldama. Juhatus tänab Liisi osutatud panuse eest ja soovib talle edasiseks kordaminekuid,“ sõnas Kallasmaa

Liis Tippel on disainiettevõtte PULO disain asutaja ja eestvedaja ning tal on mitmekesine turundusalane kogemustepagas Elionist, Eesti Telekomist, Viking Motorsist, Ülemiste Cityst ning Fotografiskast.

TULI on erialaliit, mis ühendab nii turundusega tegelevaid agentuure kui ka nende teenuste tellijaid, et olla üheskoos valdkonna edendaja, arendaja ja parandaja. Praegu kuulub liitu 84 ettevõtet.

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt