31.05.2023

VALITUD! Vaata, kes pääsesid TULI juhatusse

30. mail Erinevate Tubade Klubis toimunud TULI üldkoosolekul valiti 13 kandidaadi hulgast seitse, kes moodustavad järgmisel kahel aastal TULI juhatuse.

Saagem tuttavaks: TULI uus juhatus! Vasakult: Katriin Hunt, Ivo Kallasmaa, Anneli Lepp, Joel Volkov, Olga Peresild ja Kerttu Talvik. Pildilt puudub Urmas Lilleorg. Foto: Kärt Tomp

Kuidas juhatus valiti? Kõigepealt said kõik kandidaadid paariks minutiks sõna, et end ja oma ideid tutvustada. Seejärel võis iga TULI liikme esindaja valida seitse nime, kes tema arvates kõige paremini juhatusse sobiks. 

Senistest juhatuse liikmetest jätkavad uue juhatuse koosseisus kolm: Ivo Kallasmaa (Dalton), Olga Peresild (EssenceMediacom) ning Katriin Hunt (Elamusstuudio). Nende kõrval hakkavad TULI suunda tüürima Anneli Lepp (EAS), Kerttu Talvik (Httpool), Joel Volkov (Tank) ning Urmas Lilleorg (Division). Uus juhatus on ametis kuni 08.06.2025.

TULI tänab suure tehtud töö eest eelmisesse juhatusse kuulunud Patrik Kupenkot (MIXD Meedia), Helen Roonetit (Imagine\TBWA), Martin Rauamit (Jolos) ja Eha Talvist-Reinsalu (SEB). Nemad seekord ei kandideerinud.

“Oli tõeline rõõm tervitada valimistel nii palju kandidaate,” ütles TULI tegevjuht Anniken Haldna. “Loodan kõigi nende seast leida TULI-le väärt partnereid, kes soovivad juhatuseväliselt panustada ning suurte eesmärkide nimel käed külge panna. Uue juhatuse pardale toomiseks kulub mõni nädal, peagi on tagasi meie regulaarsed koosolekud Reval Cafes. Sügisel kohtuvad juhatuse liikmed TULI liikmetega väiksemates gruppides, et saada väärtuslik sisend TULI järgmise kahe aasta strateegiasse.”

Peale valimise jagus üldkoosolekule teisigi teemasid.

  • Kinnitati eelmise majandusaasta aruanne, tehti kokkuvõte tänavusest I poolaastast ning vaadati II poolaasta plaanidesse, mille avalöögiks on Rait Faktum & Ariko läbiviidav Turundusagentuuride positsiooni ning kliendi rahulolu uuring.
  • Joel Volkov ning Magnussoni vandeadvokaat Jaanus Mägi andsid ülevaate, kuidas edeneb reklaamiseaduse ja -regulatsiooni uuendamine.
  • Juhatuse liige Helen Roonet tutvustas TULI akadeemiat ning selle visuaalset identiteeti. 
  • Helen Roonet, Martin Rauam ning Patrik Kupenko vaatasid tagasi juhatuse viimase kahe aasta tööle ning tõid välja suuremad töövõidud nagu näiteks Making Sense’i konverentsi taaskäivitamine, tulemuskonkursi TULImust loomine ja Kuldmuna arhiivi uuendamine. Samuti oli nende õlul praktikaprogrammi, finantsjuhendi ja terminoloogiaga tegelemine. 

Autor: Siim Kera, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt