18.05.2023

TUJU x TULI | 25. mail tutvustatakse turundajatele mõeldud arenguprogrammi

EBS Executive Education kutsub 25. mail kell 15.00 turundusjuhtide (TUJU) seminarile! Seminaril tutvustatakse TUJU programmi ning TULI vilistlased räägivad oma kogemuslugusid. Turundajate Liidu tegevjuht Anniken Haldna on varasemalt programmist osa võtnud ja jagab nüüd oma kogemust.

Programm tegeleb peamiselt juhi nn pehmete oskuste arendamisega. Need oskused ei vanane ka tehisintellekti pealetungiga, vaid nende tähtsus aina kasvab, sest sellist tüüpi oskusi on robotitega võimatu automatiseerida.

Arenguprogramm koosneb kolmest moodulist, mille ühisnimetaja on „My Leadership“. Esimesest viimase moodulini töötab õppija teemadega „kes ma olen?“, „kuidas ma juhin?“ ja „millist väärtust ma loon?“. Nende teemadega tegeledes saab ta vastuse küsimusele „kes ma olen juhina?“. Sidudes uued teadmised ja oskused olemasolevatega, esitleb õppija koolituse viimasel päeval oma tegevuskava „My Leadership Journey“.

Teekond paremaks juhiks algab enesejuhtimisest, mille vundamendile saab ehitada meeskonna juhtimise alustalad, nende abil olla parem juht tänases rollis ja soovi korral võtta karjääriredelil järgmiseid astmeid. 

Turundajate Liidu tegevjuht Anniken Haldna võttis 2021. aastal samuti programmist osa. Annikeni jaoks olid empaatia ning kuulamis- ja koostööoskus need omadused, mida kursusel olijad tajusid vajalikena ning pidasid neid enda kõige tugevamateks külgedeks.

“Kitsaskoht on turundusinimeste juures ehk see, et oleme loova hingega, toimetame tihti omapäi või väikestes tiimides ning seetõttu puudub suure tiimi juhtimise oskus ja kogemus. Turundajatöös olulised empaatiavõime ja loovuse rakendamine on vajalikud ka inimeste juhtimisel ning TUJU kursus aitas mul seda mõtet omavahel ühendada. Turundusjuhi sees on olemas ettevõtja/tippjuhi potentsiaal – see on silmade avamise, enesekindluse ja õpitu kasutuselevõtmise küsimus,” lisab ta.

Esinejad:

  • Merle Viirmaa, EBS
  • Anniken Haldna, TULI
  • Anu Ruul, Cleveron AS
  • Tiina Lepisk, MM Grupp
  • Kärt Kaskema, Media House
REGISTREERI SIIN

 

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt