02.10.2023

Telia turundus- ja kommunikatsioonijuhiks sai Luulea Kuriks

Telia Eesti turundus- ja kommunikatsiooniüksust juhib alates oktoobrist Luulea Kuriks (end. Lääne), kes on varem töötanud nii AS-i Tallink Grupp kommunikatsioonijuhi kui ka Coca-Cola HBC Baltikumi avalike- ja valitsussuhete juhina.

Luulea Kuriks. Foto: Telia

Luulea Kuriksi sõnul sai Teliaga liitumisel määravaks võimalus juhtida värsket ja väga mitmekülgset tiimi Eesti ühes silmapaistvamas ettevõttes ning tulevikku kujundavas valdkonnas.

„Stardipositsioon on hea, kuid ka väljakutseid paistab omajagu – usun, et mul on nii anda kui ka õppida. Ootan väga kõigi uute kolleegidega tutvumist, et ühiselt seda põnevat teekonda jätkata,” märkis Kuriks.

Telia Eesti juhatuse esimees Holger Haljand avaldas heameelt, et kevadel loodud ühine turundus- ja kommunikatsiooniüksus sai juhi, kes toob endaga kaasa strateegilise kommunikatsiooni kogemuse suurtest ja tuntud brändidest.

„Meie eesmärk on siduda turundus- ja kommunikatsioonitegevused üheks tervikuks, mis peegeldavad meie sisulist panust ja väärtusi nii ettevõtet kui ka ühiskonda edasiviivates tegevustes,“ lisas Haljand.

Viimased neli aastat töötas Luulea Kuriks vanemkonsultandina kommunikatsiooniagentuuris Agenda PR. Coca-Cola HBC Baltikumi avalike- ja valitsussuhete juhina oli ta tegev aastatel 2017-2019 ja AS-i Tallink Grupp kommunikatsioonijuhina 2006-2017.

Kuriksil on EBSist ärijuhtimise magistrikraad ja Tartu Ülikoolist saksa keele ja kirjanduse magistrikraad, lisaks õppis ta seal kõrvalerialana avalikke suhteid ja teabekorraldust. Ta on läbinud mitmeid juhtimisalaseid koolitusprogramme, teiste hulgas ka IMD pooleaastase juhtimisprogrammi Šveitsis.

Toimetas: Siim Kera, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt