22.08.2023

Telia digiturunduse osakonda asus juhtima Emilie Toomela

Augustikuu alguses asus Telia Eesti digiturunduse osakonda juhtima Emilie Toomela. Kogenud turundajana toob ta kaasa väärtuslikke strateegiaid ja praktikaid nii Boltist, erinevatest Eesti start-upidest kui ka avalikust sektorist.

Emilie Toomela. Foto: Harry Tiits

Emilie Toomela juhtis enne Teliasse tulekut Bolti globaalset turunduse automatiseerimise tiimi, mis on suunatud Bolti 150 miljoni takso- ja renditeenuste kasutajatele 45 riigis üle maailma. Lisaks Boltile on tal väärtuslik enam kui kümneaastane kogemus turunduse- ja kommunikatsioonijuhtimises nii era- kui ka avalikust sektorist. Tal on kogemusi avalike suhete nõunikuna majandusministeeriumis, turunduse- ja kommunikatsiooni juhina tehnoloogiaettevõtetes ja start-up ettevõtete mentordamises.

„Boltis oli mul võimalus spetsialiseeruda ühele konkreetsemale turundusvaldkonnale, turunduse automatiseerimisele. Selle kõrval kasvas minus soov liikuda tagasi rolli, kus tegelen kõigi turunduskanalitega. Kuna Telia tegu ja nägu on mulle tõeliselt sümpaatse mulje jätnud – tehes asju kvaliteetselt ja korralikult, kliendikeskselt, kõnetas mind uus väljakutse väga,“ lausus Toomela.

Toomela sõnul on esimese kuu jooksul olnud Telias positiivseks üllatuseks see, et paljud loogikad on üpris sarnased teistele tehnoloogiaettevõtetele, kus ta varasemalt töötanud on: „Minu eesmärgiks on saada meie digiturunduse tiimid ühtse strateegia nimel töötama. Telia brändi, sotsiaalmeedia ja online-reklaamide tase on kõrge ning soovin võimendada seda, mis juba hästi töötab. Otseturunduse automatiseerimine kasutajate käitumismustrite põhjal on jällegi midagi, mida saan Telias üles ehitada. Selle kõige aluseks on senisest veel parem arusaam meie kliendisegmentidest, et inimeste jaoks targemalt olemas olla – suheldes teemadel mis päriselt kõnetavad.“

Autor: Karl Gustav Adamsoo, Telia

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt