19.05.2021

Tasku keskust asus juhtima Liiu Matikainen

Estiko Gruppi kuuluvat Tasku keskust asus alates 18. maist juhtima Liiu Matikainen, kes varasemalt töötas Tasku keskuse ja Estiko Grupi turundusjuhina.

Liiu Matikainen
Liiu Matikainen

„Seda väljakutset vastu võttes ei saa ma üle ega ümber sellest, et olen töötanud Taskus ja kinnisvaravaldkonnas enam kui kümme aastat ja sellest enam kui viis aastat kuulunud turundusjuhina Tasku meeskonda. Tasku on nende aastate jooksul olnud minu jaoks töö- ja ostukoht, aga ka kohtumiste ja sündmuste pidamise koht – rääkimata paljudest mugavusteenustest, mida ma keskuses tarbin,“ lausus Matikainen.

„Pea 13 aastat tagasi avatud Tasku on minu silmis olnud alati kõige ägedam keskus nii oma sisu, asukohast tulenevate võimaluste kui ka väljanägemise poolest ja tegevjuhi roll annab mulle väga hea võimaluse Taskule väärilist tulevikku kujundada,” lisas Tasku uus tegevjuht.

Matikainen on viimased poolteist aastat juhtinud Estiko Grupi turundust, viimased viis aastat olnud Tasku turundusjuht ja enne seda töötanud Estikos kinnisvara projektijuhi ja turundusspetsialistina. Ta on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna bakalaureuse- ja magistriõppe cum laude.

Lähipäevil kuulutatakse välja avalik konkurss Tasku turundusjuhi positsiooni täitmiseks.

Tasku keskus on üle 48 000-ruutmeetrise pinnaga üürileandjaks enam kui 50le kauplusele, teenindusasutusele, büroole ja meditsiinikeskusele. Tasku keskuse arendaja on 100% Eesti kapitalil põhinev Estiko Grupp, mille peamised tegevusalad on pakkematerjalide tootmine, ärikinnisvara arendamine ja haldamine, majutusteenuse pakkumine ning energiatootmine.

Toimetas: Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt