03.01.2022

Tasku keskuse turundusjuhina alustab tööd Kaari Perm

Estiko Gruppi kuuluva Tasku keskuse turundust asub alates 3. jaanuarist juhtima Kaari Perm, kes varasemalt turundas Tartu linna.

Kaari Perm

Uues ametis hindab Kaari Perm kõrgelt Tasku keskuse rohelisi tulevikuplaane ja ambitsiooni. „Minu jaoks on südamelähedane jätkusuutlik kaubandus ja roheline mõtlemine laiemalt, millega Tasku keskus oma roheliseks kasvamise teekonnal on hästi silma paistnud. Olen väga elevil, et saan kaasa lüüa niivõrd ägeda keskuse turundusloomes, tehes seda just Tartus ning aidata seeläbi kujundada inimkeskse kaubanduskeskuse kuvandit,” lausus Perm, kelle sõnul on kliendiga ausa dialoogi loomine üks olulisemaid nüansse turunduskommunikatsioonis.

Perm näeb Tasku keskuses palju võimalusi ning põnevat väljakutset. „Selleks, et Tasku keskus saaks tartlaste, linna külaliste ja sõprade jaoks number üks elustiilikeskuseks, võtame eesmärgiks kampaaniates ja turundustegevustes sisuka ja strateegilise lähenemise ning loome pikaajalised suhted Tasku külastajatega,” lisas Perm.

Tasku keskuse tegevjuht Liiu Matikainen peab Kaari liitumist meeskonnaga väga heaks märgiks. „Tasku keskuse visioon on olla tartlastele elustiili suunanäitajaks ja selle poole püüdlemisel on äärmiselt oluline roll keskuse turundusjuhil, kes kindlasti peab fännama nii Tartut kui Taskut, omama väga head initsiatiivi, julgust olla trendilooja ja sealjuures omama ka väga head turundusvaistu. Kaari vastab suurepäraselt neile ootustele ja meil on väga hea meel koos temaga uuele aastale vastu minna,“ sõnas Matikainen.

Kaari Perm on sel kevadel lõpetamas Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni magistriõpingud ning on varasemalt töötanud Tartu linnavalitsuses turundusspetsialistina, vedades Tartu rattaringluse, Autovabaduse puiestee, Tartu toidu- ja veinifestivali ja Lõuna-Eesti Maitsete nädala turunduskommunikatsiooni. Panustades ühtlasi Tartu kaasava eelarve levikusse, linna sotsiaalmeediakanalite strateegilisse arengusse ning koostöös SA Tartumaa Turismiga linna sise- ja välisturukampaaniates.

Perm kuulus ka Tartu linna kriisimeeskonna meediatiimi, kelle poolt ellu kutsutud julge kriisikampaaniaga pälviti 2019. aasta koroonakevadel palju tähelepanu. Ühtlasi on ta kaasa löönud sTARTUp Day ja Weekend Festival Balticu turunduskommunikatsioonis ning õpetanud Tartu Kutsehariduskeskuses külalisõppejõuna turismiturundust.

Tasku keskus, kus avatakse peagi spordiklubi Gym! ning uue kontseptsiooniga Apollo kino, on üle 48 000-ruutmeetrise pinnaga üürileandjaks enam kui 50 kauplusele, teenindusasutustele, büroodele ja meditsiinikeskusele. Tasku keskuse arendaja on 100% Eesti kapitalil põhinev Estiko Grupp, mille peamised tegevusalad on pakkematerjalide tootmine, ärikinnisvara arendamine ja haldamine, majutusteenuse pakkumine ning rohelise energia tootmine.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt