27.04.2022

Tänavu esitati Kuldmuna konkursile 822 tööd

Töid saadeti selleaastasele konkursile 822, sh 20 tööd noortekonkursile Taeva Pesamuna. Populaarseimaks tööks osutusid sel aastal brändingu kategooriad – kokku saadeti nelja kategooriasse (bränding, rebranding, hooajaline ning logo) üle 110 töö.

Samuti on konkurents tagasi kampaaniate kategooriates, mis eelmisel aastal jäid tõenäoliselt mitmete tegevuste edasilükkamiste tõttu esitamata. „Meil on hea meel tõdeda, et eelmisel aastal avatud uued digidisaini kategooriad on valdkonna poolt hästi vastu võetud ning kahekohaline number töid esitati UX/UI ja keskkondade ülesesse disaini,” ütleb TULI tegevjuht Anniken Haldna.

Ta lisab: „Aitäh kõigile, kes keerulisel ja töiselt kiirel kevadel võtsid aega ja panid kokku tööd ning materjalid Kuldmuna konkursil oalemiseks. Sel aastal oli tööde esmaesitluse vahemik lühem, mistõttu tunneme suurt rõõmu tööde rohkuse üle! Konkurss on endiselt erakordselt tihe ning žüriidel ootavad ees pikad päevad ning huvitavad arutelud. Seniks aga saab juba varakult pileti taskusse panna, et Loov Parade’iks valmis olla.”

  • Žüriid kogunevad järgmisel nädalal ning 5. mail teeme teatavaks ka shortlistid.
  • Füüsilisi näidiseid ootame Workland Maakri 19 kontorisse (Maakri 19-2, Tallinn, 10145) vahemikus 25. aprill – 2. mai.

Kuldmuna pidu toimub juba 13. mail Põhjala tehase angaarides. Loe rohkem siit.

Kuldmuna korraldaja Turundajate Liit (TULI) on kõiki turundusega tegelevaid professionaale ühendav liit, mille missiooniks on tõsta kohalike ettevõtjate ja terve Eesti ühiskonna teadlikkust turunduse erinevatest aspektidest. 1990ndatel Eesti Reklaamiagentuuride Liidu algatatud ja hiljem Turundajate Liidule antud Kuldmuna festival sündis soovist tõsta esile neid andekaid Eesti meeskondi, kes suudavad kohaliku reklaami- ja turundusmaailma barjääre jõudsalt edasi nihutada. Nüüdseks juba 24. korda toimuv Kuldmuna on seega Eesti kõige vanem ja prestiižsem reklaamikonkurss, mille auhindadel on reaalne kaal nii üldsuse, tellijate kui konkurentide silmis.

Toimetas: Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt