21.09.2022

TalTechi konverentsil esineb maailma üks hinnatumaid turundusteadlasi

Kes on need turundustalendid, kes järgmistel aastakümnetel teevad ilma Eesti ettevõtetes nii kodu- kui välisturgudel? Tule ja hinda Taltechi konverentsil “TalTech turundus 30” oma pilguga Tallinna Tehnikaülikooli turunduse eriala viimaste aastate parimaid lõpetajaid. Konverentsi peaesinejaks on oma ala tõeline tipp.

TalTechis on tulekul turunduskonverents. Visuaal: TalTech

Tallinna Tehnikaülikoolis on turundust õpetatud 30 aastat. Juubelile pühendatud konverents toimub Tudengimajas (Ehitajate tee 5) 30. septembril 2022 kell 9-14.00.

Konverentsi peaesinejaks on Tallinna Tehnikaülikooli turunduse kaasatud professor dr Linda Hollebeek, kes kuulub Clarivate Analyticsi nimekirja järgi maailma 200 mõjukaima turundusteadlase hulka. Linda teeb ettekande kliendi kaasamise uuringutest.

Konverentsil astuvad üles kuus Tallinna Tehnikaülikooli turunduse eriala parimat lõpetajat nii Eestist kui välisriikidest, kes teevad esitlused, mida põnevat on nad oma lõputöö või muu turundusprojekti raames leidnud.

Dr Jana Kukk räägib Tallinna Tehnikaülikooli dLABis tehtud projektidest, mille raames on disainitud Eesti juhtivate ettevõtete teenuseid, ning kuidas läbi praktiliste koostöövormide arendatakse turundustudengite oskusi ja teadmisi.

Rein Riisalu viib konverentsi raames läbi Harvard case-method’il näidistunni, kus Tallinna Tehnikaülikooli turunduse eriala tudengid demonstreerivad oma otsuste langetamise kompetentse, analüüsi-, argumenteerimis- ja veenmisoskusi, mida on vaja turundusjuhiks kasvamisel.

Konverents on tasuta. Registreeruda saab 27. septembrini. Konverentsi saab vaadata ka veebis.

Registreeru

Tutvu kavaga

Vaata veebis

Autor: TalTech
Toimetas: Siim Kera

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt