11.04.2022

Taeva Pesamuna ootab osalema noori reklaamiloojaid, tähtaeg 13. aprill kell 23.59

13. aprillini on võimalik panna end kirja Taeva Pesamuna konkursile! Konkursist saab osa võtta tiimina, kuhu kuulub minimaalselt kaks inimest. Osalemine on tasuta!

Tule ja pane oma oskused proovile! Konkurss annab võimaluse kastist välja mõelda ja kõigele loominguliselt läheneda. Parima idee eest on tähelepanu ja laiem tunnustus garanteeritud.

Taeva Pesamuna eesmärk on ühelt poolt innustada noori looma üha komplekssemaid ja originaalsemaid tervikkontseptsioone ning teiselt poolt tuua rambivalgusesse üha uusi andekaid noori reklaamiloojaid.

Osalemine on tasuta ja oodatud on kõik kuni 26-aastased noored. Meeskonnaliikmete ülemmäära ei ole, seega kutsu kampa oma kõige teravamatest pliiatsitest sõbrad, kolleegid, kursusekaaslased!

Esitatud töid hindab Taeva Pesamuna seitsmeliikmeline žürii, mida juhib Gert Lee.

Registreerimine läheb lukku kolmapäeval, 13. aprillil kell 23.59 ja registreerida saab aadressil defol.io/kuldmuna/2022. Võistlusväljal näeme!

51284948973 d527333fc8 k
Taeva Pesamuna 2021 võitjad.

Kuldmuna korraldaja Turundajate Liit (TULI) on kõiki turundusega tegelevaid professionaale ühendav liit, mille missiooniks on tõsta kohalike ettevõtjate ja terve Eesti ühiskonna teadlikkust turunduse erinevatest aspektidest.

Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt