06.04.2023

PANE END KIRJA! Taeva Pesamuna võitja sõidab Eestit esindama Cannes’i noortekonkursile

Taaskord näitavad Kuldmunal oma loovust nooremad reklaamiloojad. Taeva Pesamuna konkursile saab end kirja panna 13. aprilli õhtuni. Parima töö autor(id) esindavad Eestit Prantsusmaal!

Jah, võitjad lennutatakse Cannes’i, kus nad osalevad noortekonkursil “Print” kategoorias. Aga enne kohvri pakkimist tuleb parem olla Eesti konkurentidest. Žürii esimees, Taeva strateeg Gert Lee soovitab seekord moodustada kahesed tiimid. Põhjus on praktiline. 

“Kuna Cannes’is on meeskonnad kaheliikmelised, on mõistlik moodustada kahene tiim, et keegi ei peaks koju jääma,” ütleb ta. 

Turundajate Liidu tegevjuhil Anniken Haldnal on väga hea meel, et Kuldmuna tõstab taas esile Eesti reklaami tulevikutegijad. 

“Varasematest Pesamuna võitjatest on kasvanud nii mõnigi reklaamitipp ja kasvab edaspidigi,” kommenteerib ta. “Ootan erilise põnevusega, kuidas läheb võitjatiimil Cannes’is. Nad saavad mõõtu võtta maailma kõige andekamate noorte reklaamitegijatega – iga päev sellist võimalust ei teki.” 

Taeva Pesamuna konkursil tuleb briifi põhjal luua kampaania. Osalemine on tasuta ning oodatud on kõik kuni 26-aastased reklaamitudengid ja -huvilised. Kuigi soovituslik on kaks liiget, võib kampa võtta ka rohkem sõpru, kolleege ja kursusekaaslaseid. Üksi konkursil osaleda ei saa.

Registreerimine lõpeb 13. aprillil kell 23.59. Lähteülesanne saadetakse tiimidele 15. aprillil meili teel ning pärast seda on 48 tundi aega, et leida parim lahendus! 

Kuidas registreerida?

  • Mine aadressile defol.io/kuldmuna/2023
  • Logi sisse ja kliki nupule „Submit your work now“
  • Veendu, et e-posti aadress, mis sinu sisselogimisel süsteemile edasi anti, on selline, kuhu kirjad kohale jõuavad. Päises oma nimele klikkides saad vajadusel e-posti aadressi muuta. Õige aadress on oluline, sest sinna saadetakse info lähteülesande kohta. 
  • Pane oma tööle enda nimi (seda saad hiljem muuta) ja vali kategooriaks „Noortekonkurss“
  • Lisa autorina ka oma meeskonnakaaslane, sest tiimis peab olema vähemalt kaks liiget. Enne autoriks lisamist võiks tal defol.io konto tehtud olla.
  • Kliki „Submit“. Muid välju sa praegu täitma ei pea.
  • Jää ootama 15. aprilli. Siis saadetakse sulle meili teel lähteülesanne.

Autor: Siim Kera, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt