22.01.2024

Tabascoga taasliitus loovjuht Tarmo Sikk

Auhinnatud loovjuht Tarmo Sikk on pärast kõrvalepõiget džässimaailma tagasi reklaamiagentuuris. Septembris Jazzkaare tegevjuhiks asunud mees on alates 8. jaanuarist Tabasco loovjuht.

Tarmo Sikk on tagasi loovjuhi ametipostil.

Aeg Jazzkaares oli küll üürike, aga tegus,” kommenteerib ta ning toob näiteid. “Gregory Porteri ja Cécile McLorin Salvanti Jõulujazzi kontsertide produktsioon, kaasalöömine kahe unelmate nime Eestisse saamisel – Snarky Puppy Jazzkaarel aprillis, Jacob Collier koos Take 6’ga Tartu laululaval juulis – ja palju-palju muud.”

Muusikaga Sikk hüvasti ei jäta, endiselt korraldab ta festivali Võnge, mis tänavu toimub 12.-13. juulil Tallinnas Eesti vabaõhumuuseumis. Samuti jätkab ta projektipõhiselt Jazzkaarega. Millega reklaam teda aga tagasi meelitas? 

“Ma ei tea, kas just reklaam,” lausub ta. “Peamiselt inimesed, kes Tabascos on. Mulle isiklikult sobib see seltskond ja atmosfäär superhästi – toidab loovust ja on muidu ka mõnus. Eks agentuuritöö on muidugi ka ses mõttes meeltmööda, et puutud kokku väga erinevate valdkondade ja brändidega.”

Autor: Siim Kera, TULI

 

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt