25.11.2022

Tabasco pälvis maailmakuulsal Epical kaks nominatsiooni

Selgunud on Epica Awards 2022 nominendid. Eestist ainsana pääses maailma ühel kõige prestiižsemal loovuskonkursil finaali reklaamiagentuuri Tabasco töö “Verised näpujäljed” ja seda koguni kahes kategoorias.

Eesti Hematoloogide Seltsi tellitud reklaami leiab nii “meediainnovatsioon – traditsiooniline meedia” kui ka “erioskused: trükimeedia” shortlistist.

Tabasco töö “Verised näpujäljed”.
Meie lähinaabritest pälvis Soome ühe ja Leedu neli nominatsiooni, Läti äramärgitute hulka ei jõudnud. 17. aprillil ehk rahvusvahelisel hemofiiliapäeval ilmus verehaiguse hemofiilia teavituskampaania osana ajalehes LP erilahenduslik trükireklaam. Esimesest leheküljest kuni väljaande lõpuni saatsid lehesirvijat verised näpujäljed. Viimasel lehel ilutses selgitav ja teavitav reklaam. Projekt valmis koostöös EKA meediagraafika tudengitega. Tabasco poolt osalesid kampaania väljatöötamisel Kerstin Kessu Raidma ja Tarmo Sikk.
Tutvu Epica 2022 shortlistiga SIIN.

Epicale esitati tänavu 3099 tööd, mida on pisut vähem kui mullu. Languse põhjuseks võib pidada tõika, et Venemaa agentuuride töid sel aastal konkursile ei lubatud.

Juba 36. korda toimuva globaalse loovkonkursi Epica teeb eriliseks selle žürii, mis koosneb turundusajakirjade toimetajatest ja ajakirjanikest – inimestest, kes konkursil nähtud parimatest töödest oma väljaannetesse ka lugusid kirjutavad.

Autor: Tabasco
Toimetas: Kärt Tomp,TULI
Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt