21.03.2024

Sweepiga liitus uus loovjuht

Sweepi seltskonnaga liitus Janar Saaron, kes on varem töötanud loovjuhina nii Havases kui ka vabakutselisena.

Janar Saaron. Foto: Erakogu

“Kuigi tal on tugev reklaamikogemus nii agentuurides kui ka vabakutselisena töötades, siis väga suure lisaväärtuse annab Sweepile tema taust loojutustamise osas, sest ta on BFMi lõpetanud diplomeeritud stsenarist,” sõnab Oliver Lomp. “Lisaks oleme Janari kohta nii mõnestki allikast kuulnud väga palju positiivset. Tahe pingutada, strateegia kiire hoomamine, probleemi mõistmine, lisandväärtuse pakkumine ja lennukas loovmõtlemine tundub olevat ühele loovjuhile väga hea kombo. Igal juhul on Sweepi rahvas põnevil ja algus tundub koostöö ladususe mõttes vägagi paljulubav.”

 “Keegi tark rääkis kunagi, et kõige rohkem õpib inimene ikka parimate käest,” kommenteerib Janar Saaron. “Võtsin nõu kuulda ning liitusin Sweepi kollektiiviga. Pärast sisseelamist saan julgelt öelda, et loomemahlad on siin tõesti tummised. Annan endast parima, et see kraam veel kangemaks keerata.”

Sweepi põhitiim on 16-liikmeline. Eelmisel aastal läks väga suur ressurss tugeva võrgustiku valideerimisse, kuhu kuulub tänaseks koostööpartnereid igalt kontinendilt.

Autor: Oliver Lomp, Sweep
Toimetas: Siim Kera, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt