06.06.2024

Stagwell (STGW) ja Not Perfect Network sõlmivad globaalse partnerluse kokkuleppe, et võimestada koostööd Baltikumis

Stagwell (NASDAQ), globaalne turundusvõrgustik, teatas täna, et Not Perfect Network liitub nende kiiresti kasvava globaalse partnerite võrgustikuga. Algav koostöö suurendab loovuse, disaini ja tehnoloogia kasutamise võimekust kogu Baltikumis.

Stagwell ja Not Perfect Network alustavad koostööd.

Not Perfect Network liitub Stagwelli partnerite võrgustikuga, tuues kaasa oma loovuse ja disaini kogemuse. Not Perfect Network, kus töötab kokku 100 inimest, tegutseb Eestis, Lätis ja Leedus ning on tuntud silmapaistvate loovkontseptsioonide ja -lahenduste loojana. Not Perfect kasutab oma ketis välja arendatud Creative FastForward™ loovtöö protsessi, mis aitab sarnaselt start-up maailma põhimõtetele liikuda lahenduste väljatöötamisega kiirelt edasi, neid testida ning jõuda ülemõtlemist vältides toimivate loovlahendusteni.

Stagwelli globaalse partnerina saavad Not Perfect Networki agentuurid ja seeläbi ka kõik nende kliendid kasu digitaalteenuste võrgustikust ja tehnoloogilistest uuendustest, nagu Stagwell Marketing Cloud. Not Perfect Networki klientide hulka kuuluvad Carlsberg Grupp, Swedbank, Tele2 Eesti, Wolt, Xiaomi, Akropolis Grupp, LMT, Bite Lithuania, Reitan Convenience Lithuania, Pergale, NATO ja paljud teised. Lisaks on agentuurid seotud kodanikualgatusega Call Russia, mis võitleb vene desinformatsiooni vastu Ukraina sõja inforuumis. Seda ettevõtmist on laialdaselt kajastanud CNN, BBC, CBS News, Reuters ja teised juhtivad väljaanded.

“Not Perfect ühendab suurepäraselt auhinnatud loovuse, tehnilised oskused ja turundusmeisterlikkuse, mida Stagwell soovib oma klientidele pakkuda,” ütles Stagwelli EMEA tegevjuht James Townsend. “Meie EMEA piirkonna meeskond on indu täis, et kasutada nende teadmisi ning jagada oma digitaalseid ja loomingulisi oskusi kohalike klientidega.”

“Oleme aastaid imetlenud Stagwelli suurepärast loovagentuuride valikut, kes seavad esikohale loovuse ning toovad meie tööstusesse julgeid, uusi lahendusi ja seni kasutamata kombinatsioone. Nende poolt kasutatav tipptasemel tehnoloogia muudab täna maailma ambitsioonikaimate brändide mõtteviisi ja tegutsemist turunduses. Meil on väga hea meel nendega koostööd teha,” ütles Not Perfect Networki tegevjuht Paulius Senuta.

“Iga samm, mis teeb Eesti reklaamitööstuse suuremaks, silmapaistvamaks ja viib meid edasi suurde mängu, on minu arvates meie klientidele ja agentuuridele ülioluline,” kinnitab Not Perfect Tallinn juht Rivo Räim. “Rõõmustame, et oleme leidnud partneri, kes hindab meie loovust ning avab omalt poolt meile uusi uksi läbi uuenduslike digilahenduste.”

Stagwelli globaalne partnerlusprogramm pakub paindlikke turunduslahendusi üle maailma, tehes koostööd piirkondlike ekspertidega. Stagwell on sõlminud partnerluse 90 agentuuriga ja laienenud 98 riiki. EMEA piirkonnas on Stagwell avanud Londoni peakorteri ja omandanud kaks uut ettevõtet Prantsusmaal ja Ühendkuningriigis.

Stagwell on turundusvõrgustik, mis ühendab loovuse ja tehnoloogia, et kasvatada klientide äritulemusi. Stagwelli kuulub üle 13 000 spetsialisti 34+ riigist. Lisainfo:www.stagwellglobal.com

Not Perfect Network on loov-, digitaal- ja reklaamiagentuuride kett Baltikumis, mille kontorid asuvad Eestis, Lätis ja Leedus. Meie Creative FastForward™ protsess võimaldab kiiret ja kvaliteetset loovtootmist. Lisainfo: www.notperfect.com

Not Perfect Tallinn suuremad kliendid on Tele2 Eesti, Swedbank, Saku Õlletehas, Aatrium, Järve Keskus, Optibet, Kiusamisvaba Kool.

Toimetas: Siim Kera, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt