25.05.2021

Selgusid Kommunikatsioonitegu 2020 finalistid

Eesti kommunikatsioonijuhtide erialane mõõduvõtmine konkurss Kommunikatsioonitegu 2020 jõuab traditsioonilise avaliku esitluseni, mis toimub 26. mail kell 15.00-17.30 hübriidsündmusena veebis ning Tallink Spa ja Conference Hotelli konverentsikeskuses.

29. jaanuaril 2021 kutsus Telia kõiki nutiseadmete kasutajaid kodus, koolis ja tööl osalema digitaalsel koristuspäeval, mille eesmärk oli teha korda oma digielu ning kustutada seadmetest (sülearvutist, tahvlist, nutitelefonist jms) kogu mittevajalik info, mis oli ajaga muutunud digitaalseks prügiks ja müraks.

2020. aastal ilmestas Eesti kommunikatsioonivaldkonda Covid-olukord ja muutunud tarbijakäitumine. Erasektoril tuli leida uusi lähenemisnurki, avalik sektor tegeles mastaapsete projektidega ning sisekommunikatsiooni valdkond elas üle taassünni ning viidi ellu säravaid projekte. Sellest kõigest kuuleb lähemalt konkursitöödes.

Kommunikatsioonitegu 2020 finaalis esitletakse 12 kõige paremini teostatud kommunikatsioonitööd, mis välja valitud 22 konkursile laekunud projekti hulgast.

Esitlemisele tulevad järgmised projektid:

Avaliku sektori kategoorias:

  • Regionaalhaigla 2020. aasta Covid-19 kommunikatsioon (PERH)
  • Tartu Ülikooli konverents “Arukas kohanemine koroonaviirusega” (Tartu Ülikool)

Kolmanda sektori kategoorias:

  • Kodanikualgatuse projekti 500 Kleiti (500 kleiti)
o2 1350x2000px uus
Spioonipõneviku “O2” plakat

Erasektori kategoorias:

  • Magnetic MRO: trendiseadja konservatiivses lennundussektoris (Magnetic MRO)
  • Fenix Casino sponsorlusstrateegia (KPMS)
  • Komeedi tõus uude kõrgusesse (KPMS)
  • Spioonipõneviku “O2” kommunikatsioon (Agenda PR)
  • Pandeemiast põhjustatud tarbijakäitumise muutuste analüüs (SEB)
  • Küberturvalisuse teavituskampaania 2020 (SEB)
  • Digitaalne koristuspäev (Telia)

Virtuaalseks osalemiseks kliki kolmapäeval, 26. mail kl 15.00 SIIA!

Kommunikatsioonitegu 2020 konkursi töid hindab žürii koosseisus: Margus Mets, Indrek Raudjalg, Aive Hiiepuu, Aune Past, Annela Laaneots, Krista Must, Kaja Sepp, Mari-Liis Kitter, Hando Sinisalu.

Kommunikatsioonitegu on Eesti pikimate traditsioonidega kommunikatsioonivaldkonna auhinnakonkurss. Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liit (EPRA) korraldab seda alates 2000. aastast eesmärgiga selgitada välja aasta parimad kommunikatsioonivaldkonna projektid ja kampaaniad. Konkursiga tahetakse tunnustada nii võidutööde tegijaid kui ka tellijaid ning pakkuda inspiratsiooni parimate praktikate kasutuselevõtuks laiemalt.

Toimetas: Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt