06.05.2020

Seiklusfirma 360 KRAADI avas seiklusmängude e-poe

Uus e-pood on suunatud kõigile, kellele meeldib sisustada vaba aega seiklustega.

Seiklusfirma 360 Kraadi tegevjuht Taavi Puuorg

“Ajal, mil suuremad üritused ja kogunemised on keelatud, tuli meil ka olukorraga adapteeruda. E-poe avamine oli meil plaanis, kuid kriisiolukord kiirendas selle valmimist veelgi,“ ütles seiklusfirma 360 KRAADI tegevjuht Taavi Puuorg.

E-poes pood.360.ee on üleval juba varasemalt populaarseks kujunenud nutimängud ja seiklused nagu Tallinna vanalinnaseiklus ja Nutikas vahepala. Lisandunud on ka hulk uusi seiklusmänge nagu Jan Uuspõld läheb Tartusse, Lumeleopardi retk ning erinevate sihtkohtade – Narva, Viljandi, Haapsalu, Saku ja Keila-Joa – seiklused, lisandumas on Tartu, Pärnu ja Kuressaare.

E-poes saab tutvuda erinevate mängude sisuga, valida sobivad välja ning sisestada ostukorvis soovitud hulk nutiseadmeid, mida mängimiseks kasutada. Nutimängude mängimiseks ei ole vaja muud kui sinu enda nutiseadet, kuhu laadida alla Loquiz app. Ühe seadme kohta soovitab ettevõte praeguses eriolukorras kahte võistlejat, tavapärastes tingimustes on soovitatav kuni 4 mängijat.

Seiklusfirma 360 KRAADI korraldab aastaringselt ka erinevaid matkasid, millega saab samuti e-poes tutvuda ja osalemiseks kohatasu maksta.

Samuti on e-poe kaudu võimalik rentida matkavarustust, näiteks fatbike jalgrattaid, rahvakanuusid, räätsasid, süstasid ja telksauna. Kogu varustus on enne rentimist korralikult hooldatud ja nõuetekohaselt puhastatud. Lisaks annab 360 KRAADI algajatele soovitusi matkasihtkohtade osas.

Seiklusfirma 360 KRAADI on matkade, seiklusmängude ja meeskonnakoolituste valdkonnas tegutsenud juba 19 aastat. 2019. aasta kevadel ühines ettevõte üritusturundusettevõttega Frank Events.


Frank Events on Turundajate Liidu (TULI) liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 77 ettevõtet.

Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt