20.05.2024

Esita kandidaat “Riigikaitsjate toetaja” tunnustusele, et silmapaistvate ettevõtete panus saaks märgatud

Sellel kevadel tunnustab Kaitseministeerium teist korda riigikaitsjaid toetavaid ettevõtteid, tööandjaid ja organisatsioone, kes annavad silmapaistva panuse riigikaitsesse ja toetavad reservväelaste osalemist õppekogunemistel. Edastame teile üleskutse esitada oma kandidaat tunnustusele “Riigikaitsjate toetaja“.

Foto: Facebook

Kandidaate on võimalik esitada kuni 27. maini tuues välja, kuidas ettevõte või organisatsioon riigikaitsjaid toetab.

„Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus ja märgis on mõeldud nendele ettevõtetele, asutustele ja teistele juriidilistele isikutele, kes toetavad riigikaitsjaid säilitades nende sissetuleku õppekogunemiste ajal või toetavad riigikaitsjaid muudel viisidel pakkudes soodustusi, toetades veterane või väärtustades reservväelaste kogemusi tööle värbamisel. Sellel aastal antakse tunnustusi välja esmakordselt kolmes kategoorias. Lisaks pronks-, hõbe- ja kuldtasemele annab kaitseministeerium välja ka kolm eritunnustust erilise ja unikaalse panuse eest. Sedasi saab märgatud ettevõtete eriline panus riigikaitsesse, sealhulgas reservväelaste nädala kampaaniasse.

„Riigikaitsjate toetaja“ tunnustamisüritus Vabariigi president Alar Karise, kaitseminister Hanno Pevkuri, kaitseväe juhataja kindral Martin Heremi ja Kaitseliidu ülema kindralmajor Ilmar Tamme osavõtul leiab aset Lillepaviljonis 18. juunil.

„Riigikaitsjate toetaja“ tunnustusega on võimalik lähemalt tutvuda ja kandidaate esitada SIIN.

Toimetas: Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt