02.10.2023

Kolmapäeval selgub, millised on Eesti tuntuimad agentuurid. Võrreldes varasemaga on oodata muutusi

Septembri alguses toimus Rait Faktum & Ariko ja TULI koostöös uuring: “Turundusagentuuride tuntus ja klientide rahulolu 2023″. Kolmapäeval toimuval seminaril antakse ülevaade uuringu põhitulemustest.

Kolmapäeval saab teada põnevaid asju!

Uuringufirma Rait Faktum & Ariko country manager Lise-Christelle Treima vastas kolmapäeval Workland Vabaduses toimuva ürituse eel mõnele põgusale küsimusele. 

Mis üritusega on tegemist?

Viisime hiljuti läbi TULI agentuuride positsiooni ja klientide rahulolu uuringu, mille eesmärgiks oli kaardistada turunduskommunikatsiooni teenuseid pakkuvate agentuuride tuntust, koostööd ja klientide rahulolu. Praeguseks hetkeks on tulemused analüüsitud ning mis oleks parem viis tulemuste jagamiseks kui seminar? Üritusel anname ülevaate tulemustest, võrdleme neid möödunud aastate tulemustega ning vastame osalejate küsimustele.

Kes peaks kindlasti tulema?

Kui oled reklaami-, disaini-, üritusturundus-, kommunikatsiooni- või meediaagentuurist, peaksid kindlasti kohale tulema! 

Mida ürituselt teada saab?

Palju huvitavat! Näiteks toome välja põhjused, miks kasutatakse agentuuride teenuseid, räägime praegustest olulisematest väljakutsetest turunduses ja muidugi ei puudu meie ürituselt agentuuride tuntust puudutavad tabelid.

Mis sind ennast tulemuste puhul üllatas?

Agentuuride tuntuse järjestuses on huvitavaid tulemusi. Võrreldes möödunud korra tulemustega on mitmes kategoorias muutusi. 

Registreeri end üritusele

Autor: Siim Kera

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt