09.01.2017

Põhja-Balti loomemajanduse finantseerimisfoorum “Kas investeering loomeettevõttesse on loterii?”

Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis korraldab 08. septembril foorumi, kus keskendutakse loomeettevõtete tootearenduse, innovatsiooni- ja ekspordivõimekuse tõstmisele rahastamisvõimaluste leidmise abil. Poolepäevane foorum pakub arutelusid investorite, riskikapitalistide, ettevõtete ja poliitikakujundajatega.

Aeg: 8. september kell 12.30-16.00
Koht: kino Artis, Tallinn
Keel: inglise
Sihtrühm: ettevõtted, investorid, tugistruktuuride esindajad, poliitikakujundajad
Osavõtt: kohtade arv on piiratud. Koha tagab registreerumine hiljemalt 1. septembril ning arvel toodud ajaks osalustasu maksmine
Maksumus: 29 eurot 23. augustini, seejärel 39 eurot kuni 1. septembrini

Probleem: loomesektori alarahastamine
Eesmärk: tuua kokku Põhjamaade ja Eesti investorid ja ettevõtted

Põhjamaade ja Balti riikide loomemajanduse arengut pidurdavad sektori alarahastamine ja loomeinimeste kogenematus ärimaailmas. Kuidas saaksid alustavad loomeettevõtted oskuslikumalt kaasata investeeringuid ning aidata avalikul sektoril oma teenuste disainimisel mõista loometööstuse vajadusi?

Põhja-Balti loomemajanduse finantseerimisfoorum “Kas investeering loomeettevõttesse on loterii?” keskendub loomeettevõtete tootearenduse, innovatsiooni- ja ekspordivõimekuse tõstmisele rahastamisvõimaluste leidmise abil. Poolepäevane foorum pakub arutelusid investorite, riskikapitalistide, ettevõtete ja poliitikakujundajatega.

Eesmärgiks on tõsta teadlikkust loomemajandussektori erinevate osapoolte soovidest ja kitsaskohtadest. Samuti tutvustatakse rahastamisvõimalusi ja investorite ootusi äriprojektide kvaliteedile. Aruteludes sõnastatakse erainvesteeringute roll loomeettevõtluses ning eeldused loomeettevõtete kasvamiseks Põhja-Balti piirkonnas ja üleilmselt.

Loe lähemalt

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt