20.10.2021

Pipedrive’i uus tööandja brändingu juht: töötajad on meie parimad saadikud

Pipedrive’i tööandja brändingu meeskonda asus juhtima Kristiina Kuuskmäe, kes hakkab hea seisma selle eest, et Pipedrive’i kuvand tööandjana aitaks lähiaastatel täita ettevõtte ambitsioonikaid kasvuplaane.

Kristiina Kuuskmäe.

Kuuskmäe sõnul on Pipedrive’i meeskonnaga liitumine aukartustäratav, kuna Pipedrive on aastaid olnud Eesti üks ihaldusväärsemaid tööandjaid. „Vaadates ettevõtte kasvuplaane lähiaastatel ning konkurentsi tööturul, on tööandja brändingul aina olulisem roll. Minu esimene ülesanne uues ametis on edasi arendada Pipedrive’i väärtuspakkumist, et see oleks autentne ja eristuv ning atraktiivne parimatele tehnoloogiatalentidele üle maailma,” sõnas Kuuskmäe. „Ainult nii saame minna püüdma Pipedrive’i missioonist ja tulevikuvisioonist innustunud inimesi, kinnistades samal ajal ettevõtte asutajate loodud unikaalset ja väikese vimkaga kultuuri.”

Kuuskmäe kinnitusel keskendutakse tööandja brändingus sageli uuele talendile suunatud tegevustele ning unustatakse olemasolevate töötajate hoidmine, mis tegelikult on ehk veelgi olulisem. „Tööandja bränding tegeleb aina enam kogemusega, mida ettevõte oma töötajatele pakub. Pipedrive’s töötab üle 800 ägeda inimese rohkem kui 50 riigist, kel igaühel on oma kogemus, oma lugu. Need töötajad on Pipedrive’i parimad saadikud, kelle lugudel on meie tööandja brändingu strateegias oluline koht.”

Kristiina Kuuskmäe omab mitmeaastast kogemust talentide leidmise ja arendamise agentuurist Fontes, kus ta nõustas ettevõtteid tööandja brändingu ja värbamise teemadel. Ta on töötanud ka Wise’s ning Brüsselis European Youth Card Associationis. Kristiinal on magistrikraadid Tallinna Ülikoolist politoloogia ja avaliku halduse erialadelt ning ta on läbinud Estonian Business Schooli personalijuhtimise arenguprogrammi.

Pipedrive’i senine tööandja brändingu juht Eva-Liisa Šmarjova läks vanemapuhkusele.

Pipedrive on 2010. aastal Timo Reini, Urmas Purde, Ragnar Sassi, Martin Henki ja Martin Tajuri asutatud müügijuhtimise tarkvara ettevõte. Pipedrive’i müügitööriistu kasutavad üle 95 000 ettevõtte rohkem kui 150 riigis.

Toimetas Kaarel Täll, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt