12.01.2022

Pipedrive’i turundusvaldkonna juhina alustab tööd Heidrun Luyt

Eesti päritolu müügitarkvara ettevõtte Pipedrive turundust hakkas juhtima valdkonna tipptegija Heidrun Luyt, kelle peamiseks eesmärgiks uues rollis on toetada ettevõtte ambitsioonikaid globaalseid kasvuplaane andmepõhise turundusstrateegiaga.

Heidrun Luyt
Pipedrive on tänaseks võitnud ligi 100 000 kliendi südamed rohkem kui 150 riigis. Samas on müügijuhtimise ja kliendisuhtluse tarkvara turg globaalselt kasvavas trendis ning ettevõttel on tohutult potentsiaali äriliselt laieneda. Turundusvaldkonna juhina on minu eesmärgiks toetada strateegiliselt planeeritud tegevustega Pipedrive’i ambitsioonikaid eesmärke ning tõsta väikeettevõtete teadlikkust, kuidas meie pidevalt täienev tooteportfell aitab neil kasvada.
Pipedrive’i turundustegevuse võtmeks saab andmepõhine planeerimine, jõudmine uute potentsiaalsete klientideni, julgus eksperimenteerida loovlahenduste ja uudsete kanalitega, erinemine konkurentidest ning võimalikult paljude tegevuste automatiseerimine,” ütles värskelt ametisse asunud Luyt.
Ettevõtte tegevjuhi Dominic Alloni sõnul toob Luyti tugev rahvusvaheline turundustaust meeskonda uusi teadmisi ja värskeid ideid. „Heidruni põhjalik kokkupuude andmeanalüüsi, turunduse automatiseerimise ja tehnoloogiliste lahendustega aitab pöörata Pipedrive’i turundustegevustes uue lehekülje,” kommenteeris Allon.

Vahetult enne Pipedrive’iga liitumist töötas Luyt seitse aastat rahvusvahelises FTSE250 finantstehnoloogia ettevõttes IG Group, juhtides firma turundusvaldkonda. Lisaks on tal pikaajaline turunduskogemus jae- ja tarbekaupade ning tervise ja vaba aja sektorist. Muuhulgas on ta juhtinud Euroopa suurima tervise- ja spordiklubide keti David Lloyd Leisure turunduse digitaliseerimist ja töötanud välja preemium kööginõude tootja ja jaemüüja Le Creuset e-kaubanduse strateegia.

 

Pipedrive on 2010. aastal Timo Reini, Urmas Purde, Ragnar Sassi, Martin Henki ja Martin Tajuri asutatud müügijuhtimise tarkvara ettevõte. Pipedrive’i müügitööriistu kasutavad üle 95 000 ettevõtte rohkem kui 150 riigis. Ettevõtte enamusinvestor on Vista Equity Partners, lisaks on firma kaasanud kapitali investeerimisfondidelt Bessemer Venture Partners, Insight Partners, Atomico, DTCP ja Rembrandt Venture Partners.

Pipedrive’i kontorid asuvad Tallinnas, Tartus, Londonis, Lissabonis, Berliinis, Prahas, Riias, Dublinis, New Yorgis ja St. Petersburgis Floridas. Kiiresti kasvavas ettevõttes töötab üle 900 inimese.
Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt