14.06.2024

Pipedrive’i juhtkonnaga liituvad uus turundusjuht ja tootevaldkonna juht

Eesti juurtega müügitarkvara ettevõte Pipedrive saab sel suvel uued toote- ja turundusvaldkonna juhid. Enam kui 20-aastase globaalse kogemusega Viktoria Ruubeli peamiseks ülesandeks tootevaldkonna juhina on jätkata Pipedrive’i tootestrateegia ja innovatsiooni arendamist. Turundusvaldkonna juht Sandrine Desbarbieux-Lloyd keskendub globaalse kliendibaasi kasvatamisele.

Viktoria Ruubel (vasakul) ja Sandrine Desbarbieux-Lloyd (paremal). Foto: Erakogu
“Viktoria ja Sandrine’i laialdased teadmised, oskused ja kogemused on ettevõtte praeguses kasvufaasis hindamatu väärtusega. Viktoria strateegilise tootejuhtimise kogemus ning edu toodete lansseerimisel uutel turgudel on meie strateegia loomisel ja elluviimisel võtmetähtsusega. Sandrine’i senine kogemus kliendibaasi kasvatamisel, käibekasvu kiirendamisel ja kuluefektiivsuse leidmisel on oluline Pipedrive’i globaalsete ambitsioonide täitmiseks praeguses kasvufaasis,” kommenteeris Pipedrive’i tegevjuht Dominic Allon.
Sandrine Desbarbieux-Lloyd on üle 25-aastase rahvusvaheliste turgude kogemusega turundusjuht, kes enne Pipedrive’iga liitumist töötas Metas Suurbritannia grupidirektorina. Enne seda oli ta Samsungi digitaalvaldkonna Euroopa asepresident, juhtides ettevõtte müügi- ja turundustegevust 34 riigis. Lisaks on ta teinud silmapaistvat karjääri juhtivates rollides ettevõtetes Avis Budget Group, Tesco, Lacoste, Kurt Geiger ja Hilton City Inn.
“Otsustasin liituda Pipedrive’i meeskonnaga, sest see on ühendab mind huvitavad valdkonnad – müügi, turunduse ja tehnoloogia. Näen, et Pipedrive’il on tänu seni tehtud tööle suur kasvupotentsiaal. Minu esimeseks ülesandeks on luua ja ellu viia kliendikeskne, eesmärgistatud ja selgete mõõdikutega turundusstrateegia ning toetada ettevõtte kliendibaasi ja kasumimarginaali kasvatamist,” ütles Desbarbieux-Lloyd.
Ruubel toob meeskonda enam kui 20-aastase kogemuse globaalsete toodete ja meeskondade juhtimises. Oma viimases rollis Veriffi digitaalse identiteedi ärisuuna tegevjuhina juhtis ta valdkonna toote- ja müügiarenduse strateegiat ning elluviimist. Varasemalt on ta töötanud Metas Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika turgude partnerlussuhete juhina. Lisaks on tal kogemus juhtivates rollides Skype’is, Intuitis ja IPF Groupis, kus ta on vedanud ja arendanud toote- ja partnersuhete meeskondi, laiendanud tooteportfelle ja aidanud siseneda uutele turgudele.
Ruubel võtab Pipedrive’i praeguselt tootevaldkonna juhilt Shaun Shirazianilt teatepulga üle juuli alguses. “Mul on Pipedrive’i meeskonnaga liitumise üle väga hea meel. Pipedrive’i tipptasemel toode pole vaid sõnakõlks. Selle tõestuseks on üle 100 000 ettevõtte üle maailma, mis kasutavad Pipedrive’i müügitarkvara oma äri kasvatamiseks. Minu ülesandeks on jätkata Pipedrive’i platvormi arendamist ja kasvatamist oma valdkonna turuliidriks,” ütles Ruubel.
Autor: Maie-Liisa Sildnik, Pipedrive
Toimetas: Kärt Tomp, TULI
Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt