01.05.2024

Gruusia, kilud ja puljong! Vaata, millised on kõige kaunimad toidu- ja joogipakendid

Toiduainete ja mittealkohoolsete jookide pakendidisaini võidutöödes kohtas Kuldmunal nii kaasaegsust kui ka traditsioone.

Kulla võitis Martvili.

KULD! DISAIN JA MEISTERLIKKUS / 8.1.1. Pakendidisain: Toiduained, joogid va. alkohoolsed joogid

Martvili

Martvili läheneb kaasaegselt Gruusia limonaaditraditsioonidele. Näiteks pakendatakse joogid pudelite asemel purkidesse, samuti on vähendatud magusust. Pakendi kujunduskontseptsioon peegeldab seda suurepäraselt. Samuti sündis kontseptsioon iidsest Gruusia pärandist – kuulsatest sinistest laudlinadest nimega lurji supra – ning annab sellele täiesti uue ja põneva elu.

Esitaja: BOND

02 martvili


HÕBE! DISAIN JA MEISTERLIKKUS / 8.1.1. Pakendidisain: Toiduained, joogid va. alkohoolsed joogid

Tallinna kilud

Tallinna kilude pakend on trükitud litotehnikas. Kujundus on taotluslikult retrolik ja ajatu. Kilud on nostalgiatoode, mille tarbijateks eelkõige kesk- ja vanemaealised. Illustratsioon jäljendab eelmise sajandi graafilisi Tallinna vaateid, meenutades suuremate sünnipäevade ja juubelitega kaasnenut – kiluvõileibu ja kingitud graafilisi lehti!

Esitaja: PUTKA

tln kilud a3 01

PRONKS! DISAIN JA MEISTERLIKKUS / 8.1.1. Pakendidisain: Toiduained, joogid va. alkohoolsed joogid

FoodStudio pakendid

Foodstuudio maitsvad ja tervislikud puljongid ning kastmed on meie köögis juba tuttavad tegelased. Nende eesmärk on teha kodus toiduvalmistamine võimalikult lihtsaks ning söök võimalikult maitsvaks. Uued pakendid on nüüd sama puhtad kui FoodStudio tooted. Kõik liigne on eemaldatud ja alles on vaid kõige olulisemad osad.

Esitaja: Refleks

foodstudio kuldmuna 2024 pakend 01

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt