26.05.2021

Õpilasfirmade konkursil selgusid Eesti parimad noorte tehtud e-poed

Selle aasta Eesti parimaks noorte e-poeks valiti konteksteesti.com ja kõige kasutajasõbralikumaks noorte e-poeks meemehed.ee.

Konteksteesti.com tiim

Junior Achievement korraldab juba 26. korda Eesti parima õpilasfirma konkurssi, mille raames valiti sel aastal ka parimad noorte e-poed. Üritust toetas Eesti E-kaubanduse Liit, kes tunnustas kahe erikategooria võitjaid – parimat noorte e-poodi ning kõige kasutajasõbralikumat noorte e-poodi. E-kaubanduse Liidu juhatus valis võitjad välja 14 finalisti seast, keda toetab 1000 ja 500 euroga ning lisaks pakub kümne tunni ulatuses e-kaubanduse tasuta nõuandeid e-poodide arendamiseks ning konkurentsis püsimiseks.

Eesti parimaks noorte e-poeks valitud konteksteesti.com keskendub seksuaaltervisele ning on välja töötanud vaimukate sõnumitega kondoomid. Kõige kasutajasõbralikumaks noorte e-poeks valitud meemehed.ee pakub aga erinevat maitsemett.

ko25cc2583ige kasutajaso25cc2583bralikum e pood meemehed
Meemehed

„Võistlus oli äärmiselt tasavägine, sest rohkelt oli põnevaid äriideid, kus tähtsustati kasutajamugavust ja mõeldi tõesti äriliselt,“ kirjeldas Eesti E-kaubanduse Liidu tegevjuht Tõnu Väät. „Õpilasfirmad on juriidiliselt keerukas seisus, kuna neil ei ole võimalik pangalinke kasutada ja kõike seda, mida „päris e-poes“ vaja. Aga võib uhkusega öelda, et noorte loodud e-poed on igati konkurentsis. Kindlasti on tegemist jätkusuutlike e-äridega, mis võiksid nõuannete järgimise järel lausa maailma vallutama minna.“

Eesti E-kaubanduse Liit on 2008. aastal loodud katusorganisatsioon, kuhu kuulub ligi 400 liiget üle Eesti. Muuhulgas väljastab liit Turvalise ostukoha usaldusmärgist.

Toimetas: Silja Oja, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt