05.01.2022

Uuenev Omniva laiendab turundus- ja bränditiimi

Omniva on kõigile tuntud logistikaettevõte, mis koroonakriisi ajal on muutunud inimestele sama oluliseks kui kodupood.

Tänaseks oleme klientidele selgelt näidanud, et meid minevikus kummitanud probleemid on seljatatud ning toimetame pakke kohale kiirelt ja kvaliteetselt. 2021. aasta e-ostlemise kõrghooajal, mis Omniva jaoks algas novembri alguses e-smaspäevaga ja kestis kuni jõuludeni, toimetas Omniva kohale rohkem kui 1,5 miljonit pakki ja neist 90% juba järgmiseks päevaks.

Omniva järgmise viie aasta plaanides on kasvada jõudsalt nii Eestis kui terves Baltikumis. Lisaks uuele strateegiale on meil 2022. aasta jooksul plaanis samm-sammult uuendada Omniva CVI-d ja anda brändile värske ja ühtsem nägu üle Baltikumi.

Selleks, et see aga suurepäraselt õnnestuks, vajame oma tiimi uusi liikmeid, kes tegeleks brändiprojektide juhtimise, müügitoetuseks turundustegevuste juhtimisega kui ka tooteturundusega. Kui Omniva plaanid kõnetavad sind ja tahad olla osa kasvavast ettevõttest ning ägedast uuest tiimist, siis tutvu meie tööpakkumistega.

Omniva on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 87 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt