27.11.2023

Norstat Eesti juhiks sai Birgit Aasmäe

Norstat Eesti juhiks sai pikaajalise turu-uuringute ja statistikavaldkonna ning juhtimiskogemusega Birgit Aasmäe.

Norstat Eesti uus juht Birgit Aasmäe. Foto: Norstat Eesti

“Mul on Norstatiga aastatepikkune kogemus kliendi rollis ning olen seejuures alati väga kõrgelt hinnanud nende professionaalsust ja usaldusväärsust. Nii on mul eriti hea meel asuda nüüd ise Norstati Eesti meeskonda juhtima ning kaasavat ja paindlikku kliendikogemust veelgi edasi arendama,“ kommenteeris Norstati juhina alustanud Birgit Aasmäe, kes on varasemalt andmetöötlusega põhjalikult kokku puutunud RAIT Faktum & Arikos ja omab andmete kogumise ja analüüsi valdkonnas tugevat aluspõhja tänu varasemale töökogemusele Statistikaametis.

Viimati töötas Aasmäe rahvusvahelise meditsiinikontserni Balti regiooni ettevõttes SIA Novartis Baltics.

Aasmäe sõnul on Norstati võimekus koguda usaldusväärseid andmeid muljetavaldav ning seda tõestatakse igapäevaselt erinevates valdkondades maine- ja turundusuuringutest kuni valimistulemuste täpseimate prognoosideni. “Norstatiga liitumine on minu jaoks nagu sukeldumine ühte hiiglaslikku andmebasseini, kus ägeda meeskonnaga laineid lööma asuda,” pakatas Aasmäe positiivsusest uue ametikoha suhtes.

“Birgit mõistab süvitsi turu-uuringute metodoloogiaid ja on end meie valdkonnas juhtival kohal juba varem tõestanud. Olen veendunud, et tema käe all jõuab meie tegevus uuele tasemele, eeskujulik andmete kvaliteet püsib ja suurepärase kliendikogemuse pakkumine jätkub,” väljendas Norstati Põhjamaade regiooni juht Tue Meier-Poulsen oma rõõmu Birgit Aasmäe asumisest Eesti ettevõtte juhi kohale.

Norstat on Euroopa juhtiv turu-uuringute andmekogumisettevõte, mis teostab andmekogumist kõikide meetodite lõikes alates veebiküsitlusest lõpetades telefoni- ning näost-näkku intervjuudega. Alates ettevõtte loomisest 1997. aastal on Norstat üles ehitanud tugeva võrgustiku kokku enam kui kolme miljoni potentsiaalse küsitletavaga 19 riigis.

Toimetas: Siim Kera, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt