21.06.2022

Tartu disainiagentuuri Neway töö valiti Euroopa tippude sekka

Tartu disainiagentuur Neway võitis laupäeval, 18. juunil Tallinnas toimunud Euroopa Disainiauhindade galal digitaalse disaini kategoorias auhinnalise pronksi. Võidutööks osutus ettevõttele Ganttic loodud koduleht.

Foto: Aron Urb
Euroopa Disainiauhindade konkursil auhinnalise koha saavutamine on sektoris üks suuremaid võimalikke tunnustusi. Konkursil auhinna võitmine asetab Neway Euroopa tippude sekka. 13. korda toimunud konkursile esitati kokku üle 1400 töö 34 erinevast riigist.
Sel sügisel oma 15. sünnipäeva tähistav Neway on aastate jooksul välja töötanud ainulaadse kuueetapilise tööprotsessi “The New Way”, mille järjepidev rakendamine ja täiustamine on viinud agentuuri rahvusvaheliseks tipptegijaks. Neway portfooliost leiab tänasel päeval üle 200 loodud brändi, mida igapäevaselt üle maailma tarbivad enam kui 100 miljonit inimest.
Agentuuri asutaja Jaan Naaberi sõnul peitub Neway edu järjepidevuses, suhtumises ja meeskonnas. “Meie tugeva vundamendi moodustab erakordselt hea inimeste kooslus,  ühes teadmiste, oskuste, kogemuste, ambitsiooni ja kirega.” Neway koosneb strateegilise, visuaalse ja digitaalse brändingu tiimidest.
Naaber ütleb, et agentuur annab klientidele arenguhüppe tegemiseks vajaliku tööriistakasti. „Oma tööprotsessi käigus filtreerime välja ebaolulise ja aitame keskenduda kõige tähtsamale. Meie ülesanne on üheskoos leida üles uued võimalused, need lahti mõtestada, tervikuks koondada ja anda kasvuks vajalik võimendus. Oleme kiirendi muutuste juhtimises ja elluviimises.“
Neway on jäänud Tartule truuks
Kui suur osa Eesti agentuure on koondunud pealinna, siis Neway on jäänud kodulinnale Tartule truuks ja tõestanud, et heade mõtete linn on ideaalne keskkond tipptasemel töö tegemiseks. „Tartu on ideaalne töö- ja elukeskkond, kus on võimalik realiseerida ka kõige julgemad ideed. Pooled meie projektidest on rahvusvahelised ning see on selge indikaator, et oleme liikunud õiges suunas. Meie soov on olla organisatsioonide tugev taustajõud nende kõige suuremate ambitsioonide elluviimisel.“
Disainer Riho Lille sõnul on Neway tugevus tahtmine mõista kliendi olemust detailideni. „Visuaalne pool on kahtlemata oluline ja see peab toetama ettevõtte lugu, eesmärke ja väärtusi.“ Lill ütleb, et tema jaoks on Neways töötamise suurimaks motivaatoriks suur vastutus ja vaheldus. „Neways saan olla projektide sees algusest lõpuni. Ma ei tee ainult ühte etappi, vaid vastutan terve protsessi ja lõpptulemuse eest. Iga päev on eelnevast erinev ja kõiki projekte tehakse jäägitu kirega.“
Neway on rahvusvaheliselt hinnatud disainiagentuur, mis on aidanud luua enam kui 200 brändi, teostanud üle 500 digilahenduse ning üle 10 000 disainiprojekti. Neway on EMORi uuringus hinnatud Eesti kõige mainekamaks agentuuriks ning saanud kokku poolsada auhinda ja tunnustust sh Kuldmuna, Aasta Turundustegu, Aasta Digitegu, Euroopa Disainiauhinnad ja teistelt konkurssidelt.
Autor: Virgo Agan, Neway
Toimetas: Kärt Tomp, TULI

Neway on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 95 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt