30.05.2022

Neway tähistab: 200 minutit ja 200 loodud brändi

200 minutit ja 200 loodud brändi. Ühes vaatuses, ühel hommikul, ikka Tartus! Ausalt ja avatult. Neway agentuuril täitus eelmisel kuul märgiline number – nad on aidanud luua juba enam kui 200 brändi. Tartlaste loodud brände, tooteid ja teenuseid tarbivad ja kogevad üle Euroopa enam kui 100 miljonit inimest!

Neway on Eesti üks kogenumaid brändingu ja kogemuste disainimise agentuure. EMORi ja Turundajate Liidu läbiviidud uuringus oldi Eesti kõige kõrgemalt hinnatud agentuuride edetabelis 2018. aastal esikohal ja 2021. aastal kolmandad.

„Unikaalne inimeste kooslus, kaasav lähenemine, julge muutuse juhtimine, lummav visuaalne tulemus ja digitaalne meisterlikkus.“ Nii iseloomustas Neway’d ettevõtte juht, kellest sai agentuuri 200. loodud bränd. Nende case study on seminaril ka üheks fookuseks.

Kindlasti peatutakse veel mitmetel suurepärastel brändidel ja organisatsioonidel, kellega on koostööd tehtud, sh Terminal Oil, Stebby, Snabb, Cleveron, Lydia hotell, restoran Hõlm, Taju, Convertal, Päästeliit, Solaride, Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum, Team Estonia, Ganttic, Eesti Võrkpalli Liit ja paljud-paljud teised.

„Võtame 200 minutit, et 200 loodud brändi kogemus avatult ja ausalt edasi anda. Räägime lahti ja õpetame kasutama oma tööprotsessi The New Way“, jagame kasulikke brändi loomise tööriistasid ja räägime kogemuslugusid, mis meid sellel teekonnal on saatnud,“ seisab hommikuseminari kirjelduses.

Mida sa hommikuseminarilt kaasa saad?

Kindlasti ülevaate sellest, kuidas meie oma tööd teeme ning kuidas sina saad oma brändi arendada ja muutusi juhtida. Lisaks vastame paljudele küsimustele sh mis on Neway salaretsept ehk „secret souce“? Kuidas me suurepäraseid brände ja kogemusi loome? Milline on brändi loomise teekond? Mis ja miks on brändi arendamisel oluline? Kuidas oma brändi väärtust tõsta?

Kellele?

Seminari fookus on suunatud liidritele ja juhtidele, ettevõtjatele, start-up’i asutajatele ja veduritele, turundus- ja brändijuhtidele ning kõigile, kes oma brändi ja organisatsiooni arengust hoolivad.

Neway on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 95 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt