23.11.2022

NAPA Baltic 2022 konkursilt tõid võidu koju Bond ja Ööloom

Parimad disainitööd valitakse igal aastal Baltic Packaging Design Awards auhinnagalal. Žürii valis 18. novembril välja 65 finaalitööd kümnes erinevas kategoorias, kes võistlesid omakorda auhindade nimel. Kaheksandat korda toimuvale konkursile esitasid võistlustööd peale Balti riikide ka disainerid Rootsist, Poolast ja Ukrainast.

Eestist tõid võidu koju Bond ja Ööloom x Good Bits Studio, kes noppisid sel aastal ka loovusfestivalilt Kuldmuna esikohad.

Bond, Kid's Tactical Foodpack

Aasta disainiagentuur Bond pälvis “valmistoitude” kategoorias kulla Kid’s Tactical Foodpack tootega. Sama pakend pälvis tänavu aasta Kuldmunal “disain ja meisterlikkus” (toidud, joogid) kategoorias kuldmuna.

Kid’s Tactical Foodpack koosneb laste lemmiktoitudest ja suupistetest. Tegemist on 100% naturaalse tootega. Iga toiduga kaasneb nagu kodutehtud roa maitseelamus!

tf kids 03 2
Kids’ Tactical Foodpack

Ööloom x Good Bits Studio – toode, mis on disainitud iga väikse põnni idülliliseks suviseks rannapäevaks, pälvis NAPA konkursil “muu” kategoorias hõbeda. Seda sama mõtet annab edasi ka jäätisepulga kujuline tootepakend. Jäätisepulga moodustab pakendiga kaasas käiv riidepuu ning kuju tekib aknast paistvast kangast. Tootevalikus on pistaatsia, karamelli ning vaarika värvi rannapontšod.

Ööloom noppis ka sel aastal Kuldmunal “disain ja meisterlikkus” (pakendidisain: muu) kategoorias kuldmuna.

ooloom kuldmuna vana
Ööloom, rannapontšo
ooloom kuldmuna vana2
Ööloom, rannapontšo
  • Tutvu kõikide võitjatega: napa.lt.

Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt