31.08.2022

MUBA Tallinna Muusika- ja Balletikooli kommunikatsiooni- ja partnersuhteid asus juhtima Katrin Aunpu

Senini Tallinna Lauluväljaku arendus- ja turundusjuhina töötanud Katrin Aunpu juhib alates augustist MUBA kommunikatsiooni- ja partnersuhteid. 

Katrin Aunpu. Foto: Albert Truuväärt

Aunpu sõnul oli üle kuue aasta kestnud periood Lauluväljaku arendus- ja turundusjuhina ülimalt põnev ning kõike muud kui elu laulupeost laulupeoni. „See oli Eesti maamärgi, Lauluväljaku arendamine erinevates suundades: turism, kontserdielu Lauluväljakul, ala- ja pargi arendamine ja „nähtavaks tegemine“ ning palju muud,“ kirjeldas ta.

Kui Aunpule tehti ettepanek kaaluda MUBA-ga liitumist, tundis ta, et tegu oleks nagu kutsega juurte juurde tagasi. „Minu esimene õpitud eriala ongi muusika – klaveri eriala muusikakoolis, klassikaline soololaul Georg Otsa nimelises muusikakoolis ja Norras täiendamine,“ rääkis ta.

Katrin Aunpu näeb tööd MUBAs kui võimalust panustada Eesti muusika- ja tantsuharidusse. „Oma töös saan rääkida sellest maailmatasemel koolist kõigile palju ja valjult. See kool, keskkond ja maja on loodud kunsti tegemiseks,“ sõnas Aunpu.

Katrin Aunpu on oma karjääri jooksul põhjalikumalt tegelenud just kultuuriturundusega organisatsioonides nagu Tallinna Lauluväljak ja Eesti Kontsert. Ta on viinud läbi mitmeid projekte koostöös Jazzkaare, eesti filmide ja suurkontsertidega. Turunduse ja brändiarendusega on ta tegelenud ka Ober-Haus Kinnisvaras ja VELUX katuseaknad ärides. Samuti on ta juhtinud EASis turundus- ja kommunikatsiooniüksust.

Eesti ja Põhjamaade uusim ning kaasaegseim muusika- ja balletikool MUBA alustab uhiuue hoonena selle aasta 1. septembril ja on hetkel Eesti Vabariigi kõige suurem investeering Eesti haridusse. Spetsiaalselt muusika- ja tantsuõppeks ehitatud koolimaja on igas mõttes eriline – Tallinna kesklinnas asuvas õppehoones on erihariduseks mõeldud muusikainstrumentidega varustatud klassiruumid, akustiliste vajadustega arvestavad saalid, spetsiaalsete põrandatega tantsusaalid ja lavad, foonikaga helistuudiod, helipidavad harjutusruumid, õpilaskodu kaugemalt tulijatele ja palju muud.

Katrin Aunpu usub, et MUBA annab Eesti lastele–noortele väga hea põhja, millega minna maailma vallutama. Samas usub ta, et MUBA meelitab ja kutsub ka maailma Eestisse tulema, seda õpilasvahetuste ja „Talendid Eestisse“ projektide kaudu ning läbi saatkondade rahvusvahelisi suhteid arendades.

Autor: Johanna Poell, Agenda PR
Toimetas: Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt