21.09.2023

Metroprint avas digitrüki toodete e-poe

Erinevate reklaamtoodete tellimine on nüüdsest olulisest lihtsam. TULI liige Metroprint avas digitrüki toodete e-poe, kust saab soetada tooteid, mis on standardsed või võimaldavad standardiseerimist.

Metroprint avas e-poe.

“Kliendid on selle väga hästi vastu võtnud, sest elu on palju lihtsam,” räägib Metroprindi turundusjuht Kristel Ulla, kelle sõnul on see esimene omataoline e-pood Eestis.  “Valid toote, näed hinda, saad alternatiividega võrrelda, laadid kujunduse üles, maksad ja jääd kullerit ootama. Ära jääb pikk edasi-tagasi meilide vahetamine.”

Ulla sõnul on e-poe idee Metroprindil kuklas mõlkunud juba aastaid, sest on selge, et B2C maailmas on e-pood iga valdkonna kasvumootor. Samuti näitab ülemaailmne statistika, et ka B2B valdkonnas on e-kaubandus tõusujoones ning veebis ollakse valmis tegema aina suuremaid ostuotsuseid. On mitmeid kliente, kes eelistavad kiiret ostu pikale protsessile. 

Kui kliendid on valmis e-poest tellima, siis miks selliseid poode väga palju pole? Ulla ütleb, et tehniliselt ei ole tegemist ülearu keeruka lahendusega. Ilmselt on asi selles, et pealtnäha on digitrüki tooted kõik custom made ehk klient tellib endale sobivates mõõtudes ja sobiva järeltöötlusega tooted. Tegelikult on rohkelt tooteid, mis on standardsed – näiteks esitlustarvikud, rannalipud, fotoseinad, lõuendid, padjad, paljud bännerid jne. Aegamööda lisatakse e-poodi uusi tooteid. E-poe kaudu ei saa mitte ainult tooteid osta, vaid ka näiteks reklaamseinu rentida.

Metroprindil on sel aastal oodata veel üht suurt uuendust. Nimelt valmib iseteenindusmoodul, mis on suunatud pikaajalistele ja suurematele klientidele nagu agentuurid ja edasimüüjad, kes saavad edaspidi tellimusi sisestada otse tootmisprogrammi ning seeläbi aega kokku hoida. 

Metroprint pakub TULI liikmetele e-poe avamise puhul ka soodustust uue põlvkonna LED valguskastidelt. Kupongi ja info leiad TULI lehelt partnerpakkumiste alt.

Autor: Siim Kera, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt