11.07.2023

META Advisory’ga liitus mitu uut tiimiliiget

Eesti juhtiva PR-ja valitsussuhete agentuuriga META Advisory liitus neli suure kogemustepagasiga kommunikatsioonikonsultanti – Stina Pley, Kärt Kallaste-Alas, Reet Pärgma ja Elo Ellermaa. Praeguseks on META nõustamisbüroo tiim kasvanud 25-liikmeliseks.

Vasakult: Elo Ellermaa, Kärt Kallaste-Alas ning Stina Pley. Foto: META Advisory

„Stina, Kärt, Reet ja Elo on kõik kogenud kommunikatsiooniinimesed, kelle liitumine tugevdab meie klienditiime,” ütles META juhtivpartner Andreas Kaju. “Mul on mõistagi hea meel, et meie enda tiimides on 14 aastaga mitmetest assistentidest ja nooremkonsultantidest kujunenud tipptasemel nõustajad, ent sama suur heameel on mul selle üle, kui oleme atraktiivsed partnerid liituvatele vanemkonsultantidele.

Iga agentuuri ja nõustamisettevõtte juht teab, et see on väljakutse – ühelt poolt tahame, et inimesed sobiksid meie kokkuhoidva ning tulemusele ja edule põhineva kultuuriga ning teisalt peavad liituvad vanemkonsultandid aru saama, et neil on võimalik meie juures teha tööd, mida mujal või vabakutselisena töötades iialgi poleks.

Kes nad on?

Elo Ellermaa – korporatiivkommunikatsioon

META mainekujundustiimiga liitunud endine ajakirjanik Elo Ellermaa omab väga pikaajalist kogemust Eesti Rahvusringhäälingus. Viimasel kahel aastal töötas ta Eleringi kommunikatsiooni projektijuhina, koostades seal muuhulgas nii kommunikatsioonistrateegiaid kui ka kriisikommunikatsiooniplaane. Ellermaa tugevuseks on meediasuhtlus, energeetikavaldkonna ettevõtete nõustamine ning kriisikommunikatsioon. 

Reet Pärgma – korporatiivkommunikatsioon

Samuti META korporatiivkommunikatsiooni tiimiga liitunud Reet Pärgmal on pikaajaline ajakirjanduskogemus, ta on töötanud nii Postimehe kui ka Eesti Päevalehe majandustoimetuses. Agentuuris keskendub ta valdavalt finantsvaldkonnas tegutsevatele klientidele.

Viimati töötas Pärgma Maksu- ja Tolliameti meediasuhete spetsialistina, koostades nii kriisikommunikatsiooni plaane kui ka kommunikatsioonistrateegiaid. Tema tugevuseks on meediasuhtlus ning kriisikommunikatsioon ning ta omab põhjalikke teadmisi sisejulgeolekust ning idu- ja finantssektorist.

Stina Pley – turunduskommunikatsioon

META turunduskommunikatsiooni tiimiga liitunud Stina Pley omab enam kui seitsmeaastast kogemust kommunikatsioonivaldkonnas, töötades nii avaliku kui ka erasektori organisatsioonides. Pley on juhtinud butiik PR-agentuuri A-tiim, kus ta tegi koostööd kultuuri- ja spordivaldkonna ettevõtetega.

Tema varasemast kliendiportfellist võib välja tuua veel näiteks Riigikantselei Eesti Vabariik 100 korraldustoimkonnas juubelipidustuste meediasuhete vedamise, PROTO avastustehase lansseerimise kommunikatsiooni, MTÜ Peaasi.ee ärevuse kampaania ja Kultuuriministeeriumi raamatukogude teema-aasta kommunikatsiooni korraldamise.

Kärt Kallaste-Alas – turunduskommunikatsioon

Ettevõtte turunduskommunikatsiooni tiimiga liitus ka Kärt Kallaste-Alas, kes on töötanud turundus- ja korporatiivkommunikatsiooni konsultandina kaheksa aastat, esmalt kommunikatsiooniagentuuris Corpore ning viimased neli aastat vabakutselisena.

Kärdil on ka poliitilise kommunikatsiooni magistrikraad Amsterdami ülikoolist. Teiste hulgas on ta nõustanud turismi, panganduse, kaubanduse, tehnoloogia ja küberturvalisuse valdkondades tegutsevaid kliente. Tema tehtud tööd on saanud mitu auhinda kommunikatsioonikonkursitelt, sealhulgas esikohad rahvusvahelistel konkurssidel European Excellence Awards ja PR Impact Awards.

Toimetas: Siim Kera, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt