08.12.2023

META Advisory’ga liitus uus valitsussuhete konsultant

Eesti juhtiva PR-ja valitsussuhete agentuuriga META Advisory tiimiga on liitunud suure kogemustepagasi ja pikaajalise avaliku sektori karjääriga konsultant Kadri Maasik. Tänaseks on META nõustamisbüroo tiim kasvanud 26-liikmeliseks.

Kadri Maasik. Foto: Erakogu

Kadri Maasik on pikaajalise avaliku sektori kogemusega, olles töötanud kolmes erinevas ministeeriumis. Rahandusministeeriumis oli tema tegevusvaldkonnaks riigi eelarvepoliitika, sh Euroopa Liidu struktuurifondid ja muud välistoetused. Haridus- ja Teadusministeeriumis ning ka Välisministeeriumis töötas Maasik asekantslerina, millest esimeses tegeles ta peamiselt hariduspoliitika kujundamist toetavate andmete ja analüüside, hariduse rahastamise, sh õpetajate palga ja koolivõrgu teemadega. Välisministeeriumis aitas ta koostada välispoliitika 2030. aasta arengukava ning käivitas Eesti Rahvusvahelist Arengukoostöö Keskust.

Meta Advisory valitsusuhete tiimijuhil Kairi Uustulndil on väga hea meel, et Maasik otsustas liituda just Meta Advisory valitsussuhete meeskonnaga. “Oma pika riigiametniku karjääri ajal on ta näidanud end väga pühendunud, detailidesse mineva, kuid samas alati suurt pilti silmas pidava eksperdina. Ta on olnud aastaid osaline riigieelarve koostamise protsessis, juhtinud strateegiate ja poliitikate muutmist ning tõestanud end osava läbirääkijana nii poliitikutele kui kõrgetele riigiametnikele. Kadri oskus faktipõhiselt argumenteerida, samas ka teist poolt kuulates, on teinud temast hinnatud kolleegi ning mul on hea meel, et tema põhjalikest teadmistest, oskustest ja positiivsest energiast saavad edaspidi osa Meta Advisory kliendid,“ kinnitas Uustulnd.

Lisaks ametikohtadele ministeeriumites on Maasik jaganud oma ekspertiisi riigi finantsjuhtimise süsteemide arendamisel ning heade valitsemistavade juurutamisel Lääne-Balkani riikides OECD ja Euroopa Liidu algatusele SIGMA. Algatuse eesmärk on tugevdada avalike juhtimisstruktuure ja seeläbi toetada riikide sotsiaalmajanduslikku arengut.

Meta Advisory on Eesti juhtiv kommunikatsiooniagentuur, mille 26-liikmeline tiim ühendab endas valitsussuhete-, turundus- ning korporatiivkommunikatsiooni suundi. Turundajate Liidu uuringu järgi on Meta korduvalt pälvinud Eesti kõige kõrgemalt hinnatud PR-agentuuri tiitli.

Autor: Karoliine Olle, Meta Advisory Group
Toimetas: Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt