24.10.2022

Endine Astri Grupi turundusjuht Matthias Vutt liitus digitaalse tervishoiuidu Salu tiimiga

Diginomaadidele arstiabi kättesaadavaks tegevas idufirmas Salu alustas tööd kevadeni Astri Grupi turundust juhtinud Matthias Vutt. Varasemalt ka Klarvinduer’i ja Click & Grow turundust vedanud Vutt omab ka aastaid reklaamiagentuurides töötamise kogemust, olles juhtinud näiteks Taevas Ogilvy sotsiaalmeedia osakonda.

Salu värske partner ja turundusjuht Matthias Vutt. Foto: Salu

“Asusin esialgu Salu tiimi nõustama erinevates turunduse, brändingu kui ka veebilahenduste teemades. Kuna läbisaamine teiste asutajatega oli väga hea ning ka pikemaajalisem visioon, kuhu Salu oma teenusega jõuda võiks, klappis, saigi otsustatud täiskohaga Salu tiimiga liituda,” sõnas värske Salu partner ja turundusjuht Matthias Vutt.

Lähiaja suurematest plaanides toob Vutt välja rebrändingu läbiviimise ja esimestel
välisturgudel positsiooni kinnitamise. Lisaks eelpool mainitud teemadele on ka kohalikul turul piisavalt väljakutseid. “Eestis on tänaseks ajutiselt ennast sisse seadnud ca 70 000 välisriigi kodanikku, kellest paljudel puudub või on raskendatud ligipääs esmatasandi meditsiiniteenustele,” märgib Vutt.

Salu asutaja ja tegevjuhi Andreas Kotsjuba sõnul on Salu plaaniks olnud algusest peale oma valdkonna tipptegijate palkamine, et rajada tugev vundament, mille najalt minna Euroopat vallutama. “Meie ambitsiooniks on pakkuda Salu teenust ca 85 miljonile Euroopas ringirändavale diginomaadile. On rõõm tõdeda, et oleme üsna varajases faasis saanud pardale mitu nimekat tegijat ning ka investorid, kelle hulgast võib leida nii Wise’i, Pipedrive’i, Skype’i kui ka Glia taustaga inimesi, on meile juba tuult tiibadesse andnud.”

Salu tuli esmakordselt turule 2021. aasta sügisel, mil hakati pakkuma online arstikonsultatsioone. Peamisteks keelegruppideks, millele hetkel keskendutakse on inglise ja vene keel.

Salu fookuseks on pakkuda diginomaadidele perearsti alternatiivi. Kuupakett sisaldab nii konsultatsiooni omakeelse arstiga, haiguslehe avamist, retseptiravimite pikendamist, saatekirjade väljastamist kui ka muud. Lisaks digitaalsele platvormile, kust kokkupuude arstiga alguse saab, pakub Salu vajadusel ka füüsilisi vastuvõtte oma kliinikus.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt