26.09.2023

Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liidu presidendina jätkab Margus Mets

Suvisel üldkoosolekul volitused saanud Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liidu (EPRA) uus juhatus valis erialaliidu presidendiks tagasi Margus Metsa, kes on erialaliitu eest vedanud alates 2019. aastast.

Foto: taga vasakult Katrin Isotamm ja Mariliis Beger. Ees Indrek Raudjalg, Hanna-Liisa Ruul, Aleksandra Moorast, Margus Mets. Fotolt on puudu Kaja Sepp. Foto: Andres Kõljalg

Margus Metsa sõnul jätkab EPRA kommunikatsioonijuhtimisega tegelevaid spetsialiste ühendava organisatsioonina, mille tegevused on suunatud kogemuste ja oskusteabe vahetamisele, kommunikatsiooni eriala üldisele arendamisele ning liikmete omavahelise võrgustiku laiendamiseks võimaluste pakkumisele.

„Oleme seadnud eesmärgiks korraldada ka käesoleval hooajal igakuiseid klubiüritusi, mis annavad EPRA liikmetele võimaluse oma tööks vajalikke teadmisi täiendada või vajalikku suhetevõrgustikku laiendada. Lisaks jätkab EPRA valdkonna parimate praktikate väljaselgitamiseks ja tunnustamiseks iga-aastase Kommunikatsiooniteo konkursi korraldamise ning ühiskondlikult mõjukat ja väljapaistva kommunikatsiooni tegevale üksikisikule või organisatsioonile EPRA aastaauhinna väljaandmisega,“selgitas Mets.

EPRA juhatusse kuuluvad lisaks KMPSi vanemkonsultant Margus Metsale juhatuse liikmena Pipedrive’i kommunikatsioonijuht Mariliis Beger, Orkla Eesti kommunikatsioonijuht Hanna-Liisa Ruul, Omniva kommunikatsiooni ja ESG valdkonna juht Katrin Isotamm, Siseministeeriumi kommunikatsiooniosakonna juhataja Kaja Sepp, Corpore partner Aleksandra Moorast ja Agenda PR partner Indrek Raudjalg.

Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liit (EPRA – Estonian Public Relations Association) on 1996. aastal asutatud erialaliit, mis koondab ainsa organisatsioonina Eestis kommunikatsiooni valdkonnas töötavaid inimesi. Liitu kuulub üle saja erialaspetsialisti nii avalikust sektorist, äriettevõtetest, mittetulundusorganisatsioonidest kui ka büroodest. EPRA korraldab erialavaldkonna sisest infovahetust ja üritusi ning aitab kaasa eriala populariseerimisele ja professionaalsuse tõstmisele. Eriala parimate tunnustamiseks toimuvad EPRA eestvedamisel igal aastal erialased konkursid ning aasta suhtekorraldaja valimised. EPRA on rahvusvahelise erialaorganisatsiooni Global Alliance for Public Relations and Communication Management ning Eesti Vabaühenduste Liidu liige.

Toimetas: Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt