21.10.2022

Saame tuttavaks! Making Sense’i konverentsi esinejate nimekiri on saanud taas täiendust

Making Sense konverents toimub juba 3. novembril Erinevate Tubade Klubis, Tallinnas. Jätkusuutlikule ning efektiivsele turundusele keskenduv konverents toob kohale ülemaailmsed tipptegijad. Juba kahe nädala pärast toimuval konverentsil on kohti üksnes 150-le, mistõttu huvilistel tasub piletiostuga kiirustada.

Ogilvy tippstrateeg: Zuzana Kabelková

Zuzana Kabelková on Ogilvy strateegiadirektor. Ta on elanud Tšehhis, Austrias, Suurbritannias, Saksamaal ja Rootsis ning nüüd on ta tagasi Prahas, kaasas rohkem kui 12 aastat kogemust strateegia alal.

Tema tugevusteks on töötada multikultuursete tiimidega, tutvuda kohaliku vaatenurgaga, tõlkida strateegilised järeldused efektiivselt loovsuundadeks ning kohandada globaalset strateegiat kohalikele turgudele 

Zuzana on võitnud mitmeid kohalikke Effie auhindu töö eest brändidega nagu TESCO CE, Raiffeisenbank, L’Oréal, ŠKODA Group, Ford, IKEA, HM, Allianz ja Ford. Hiljuti korraldas ta #AdvantageUkrainia kampaania strateegiat rohkem kui 17 riigis.

dsc 0451 kopie 1 e1666175896766
Zuzana Kabelková. Foto: Erakogu

Ettevõtte Deedster asutaja: Monika Martinsson 

Monikal on magistrikraad insenerfüüsika erialal ning alustas oma karjääri fintech valdkonnas arendaja ja analüütikuna. Tal on 12-aastane kogemust ülemaailmsetel kapitaliturgudel. Monika töötab tipptasemel kauplemise tarkvaralahendustega ja juhib kiiresti kasvavate ettevõtete meeskondi EMEA-s.

2017. aastal asutas Monika koos kolme teise kolleegiga Deedsteri ja on alates sellest ajast pühendanud end sellele, et võimaldada muuta maailma veelgi jätkusuutlikumaks. 

Deedster on digiplatvorm, mis sisaldab andmeid ja tööriistu CO2 heitkoguste mõõtmiseks ning vähendamiseks. Selle platvormi abil kaasavad nad nii üksikisikuid, ettevõtteid kui ka panku, et kiirendada oma jõupingutusi kliimamuutusteks.

monika photo black white 1 e1666175569135
Monika Martinsson. Foto: Erakogu

Autor: Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt