21.02.2022

Maailma suurim müügitarkvara Salesforce kinnitab Eestis kanda

Maailma suurima kliendi- ja müügihaldus tarkvara (CRM) Salesforce’i esindaja LeverUp avas Eestis esinduse, mida hakkab juhtima Pipedrive’i ja Elisa kogemusega Märt Jõesaar. 

Märt Jõesaar.

Ettevõtte juhi Märt Jõesaare sõnul kasutab Salesforce’i platvormi Eestis rida tuntud ettevõtteid. „Kui siiani on seda tehtud näiteks emaettevõtte nõudel ning ilma kohaliku toeta, siis nüüdsest on Eesti ettevõtetel olemas partner, kes pakub lisaks platvormi disainile ja rakendamisele ka analüütikat ja kliendituge,” selgitas Jõesaar.

Ta lisas, et edasi pannakse rõhku kohalikele idufirmadele ning keskmise suurusega ettevõtetele rätseplahenduste pakkumise kui turuosa kasvatamisega. „Salesforce’il on oma sektori suurim ligi 16 000 inimesest koosnev arendusmeeskond ja tarkvara kasutab üle 80 protsendi Fortune 500 ettevõtest. Plaanime ka Eestis väga tugevalt kanda kinnitada.”

LeverUPil on kontorid Horvaatias ja kõigis kolmes Balti riigis. LeverUp portfooliosse kuuluvad sellised gigandid nagu Hilti, Danfoss, Metro ning Cazoo.

Salesforce on ligi 28 miljardi dollarise käibega pilvepõhine CRM tarkvaraettevõte, millele kuuluvad, millele kuuluvad ka Eestis tuntud rakendused Slack, Tableau, Mulesoft, Einstein ja work.com.

LeverUP on TULI liige. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 89 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt