08.11.2022

VAATA | LHV mikroannetustega on heategevuseks kogutud üle 120 000 euro, uues kampaanias räpib Jalmar Vabarna

Eesti inimesed on küll tublid annetajad, kuid heategevust seostatakse enamasti erinevate hooajaliste kampaaniate ja pühadega. LHV kliendid on saanud alates möödunud aasta algusest annetada aasta ringi väikeste summade kaupa, kogudes nii 20 kuuga heategevuseks üle 120 000 euro. 

Jalmar ja Villem Vabarna. Foto: LHV

LHV mikroannetus on Eestis ainulaadne annetamise võimalus, mis ühendab kasutajamugavuse ning heategevuse puhul olulise järjepidevuse. Mikroannetuse saab sisse lülitada iga LHV erakliendist deebetkaardi omanik ning seejärel valida, kui suur summa ja millisele heategevusorganisatsioonile annetatakse. Valida saab viie erineva summa – 1, 5, 10, 20 ja 50 sendi – ja 13 heategevusorganisatsiooni vahel ning annetused toimuvad automaatselt iga kord, kui kaarti maksmiseks kasutad.

Tegemist on küll väikeste summadega, mida annetaja ise igapäevaselt vaevu märkab, kuid arvestades järjepidevust, koguneb aasta jooksul heategevuseks vägagi arvestatav summa – keskmiselt kogub iga annetaja aastaga umbes 30 eurot. Selle aasta 10 kuuga on LHV mikroannetajad kogunud heategevuseks kokku ligi 71 000 eurot ning sel nädalal alanud kampaaniaga loodab LHV annetajate hulka veelgi suurendada. 

LHV mikroannetuse võimalust tutvustavas kampaanias astub üles tuntud muusik Jalmar Vabarna koos oma poja Villemiga. Jalmar on tuntud pärimusmuusik ja poplaulja, kes eelkõige tuntud Zetodest ja Trad.Attack!’ist. LHV kampaanias katsetab ta koos pojaga uut muusikažanri, et oluline sõnum veidi vabamas keeles edasi anda. Kampaania eesmärk on tutvustada mikroannetuse võimalust ja muuta mõtteviisi, et annetamine on seotud vaid suurte summade ja pühadega.

Kampaania on valminud koostöös Optimist Creative-ga.

Kuidas püsiannetust aktiveerida?

  • Ava LHV mobiiliäpp.
  • Mine kaartide vaatesse ja kliki kaardil, millega annetamise siduda soovid.
  • Avaneb kaardi detailne info, kus heategevuse ploki all „Aktiveeri annetamine“.
  • Vali summa, mida iga kaardimaksega annetad, ja organisatsioon, kellele oma annetused suunad.
  • Kui valikud tehtud, kliki „Aktiveeri“.
  • Annetamine ongi aktiveeritud. Samas kohas saad alati oma annetamise valikuid muuta.
  • Kaardivaates näed ka oma jooksvat annetamise seisu.
LOE ROHKEM

Autor: Veronika Veskimets, LHV
Toimetas: Kärt Tomp, TULI

Optimist Creative ja LHV on TULI liikmed. TULI ühendab kõiki turundusega tegelevaid professionaale, kes on huvitatud erialase taseme tõstmisest ning valdkonna ärksaimate kaasamõtlejate hulka kuulumisest. TULI-sse kuulub praegu 100 liiget.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt