03.02.2023

Lähiaja TULIsed sündmused: energiakriisi kogemused, networking õhtu Alibi ning kuidas kaitsta kaubamärki

Veebruaris ootavad ees mitmed TULIsed koosviibimised. Ootame kõiki TULI liikmeid osa võtma hommikuseminaridest ja vahvast networking õhtust Alibi.

Foto: Harry Tiits.

TULI HOMMIKUSEMINAR | Eesti Energia: energiakriisi kogemused, õnnestumised ja õppetunnid

2022 tõi kaasa endaga energiakriisi. Eesti Energia turunduse- ja kommunikatsioonitiim jagab kogemust, õnnestumisi ja õppetunde, kuidas sellega hakkama saadi.

Arutelule tuleb, kuidas energiamaastik, mis senini paljude jaoks täiesti tume maa oli, muutus järsku iga seltskonna jututeemaks. Mis olid väljakutsed selles infomüras õige info õigete inimesteni viimisel ning õige lahendusega iga viimase inimeseni jõudmisel? Lisaks räägivad Eesti Energia inimesed tulevikuplaanidest ja Eesti Energia rollist kriisist väljatulemise juhtimisel.

  • Millal? 9. veebruar kell 9.30-11.30
  • Kus? Eesti Energia kontor, Lelle 22

REGISTREERI SIIN

eestienergia

Alibi

  • Millal? 9. veebruar kell 19.00
  • Kus? Tele 2, Valukoja 8

Alibi on TULI liikmete koos käimise õhtune formaat, mis toimub kord kvartalis. Kokkusaamise peamiseks põhjuseks on vabas vormis aruandlus TULI töögruppides toimuvast. Samas on see võimalus õhtul kodust päris põhjuse ja puhta südametunnistusega välja hiilida, et sektori toredate kolleegidega koos valdkonda edendada ja Eesti asja ajada. Võimalus saada üksteiselt nõu, energiat ja inspiratsiooni.

REGISTREERI SIIN

veebinar

TULI hommikuseminar | Viis sammu oma kaubamärgi tõhusa kaitseni

  • Millal? 16. veebruar kell 9.30-11.30
  • Kus? Workland Vabaduse, Pärnu mnt 12

Kaubamärk on eduka ettevõtte lahutamatu osa ja turundaja roll selle tuntuks tegemisel ja maine kasvatamisel väga suur. Sageli on turundajad ettevõttes ka kaubamärkide välja töötamise juures. Seetõttu on oluline, et ettevõttes turundusega tegelevatel töötajatel oleksid põhiteadmised kaubamärgi loomise ja kaitse kohta.

REGISTREERI SIIN

veebinaride disainid 2

Kuu teises pooles toimuvad ka Initiative meediaraporti veebinar ning sotsiaalmeedia turundajate kohtumine. Nendest kuuleb rohkem infot juba peagi.

 

Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt