27.09.2023

Lae End haridusprogramm võitis rahvusvahelise PR-auhinna

Füüsikaõpetajate haridusprogramm Lae End võitis ülemaailmse esindusliku kommunikatsiooniauhindade konkursi World PR and Communication Awards 2023 haridus- ja koolituskampaaniate kategoorias. Kokku esitati konkursile 112 tööd.

Hetk Lae End programmi lõpuürituselt. Foto: Karli Jaanson

Konkurssi korraldanud Global Alliance for Public Relations and Communication Management administratiivjuht Mateus Furlanetto tõi projekti puhul esile uuendusliku ja strateegilise lähenemise suhtekorraldusele, mis seab kõrge standardi. „Võidutöö on inspiratsiooniks professionaalidele kogu maailmas ja tunnistuseks teie vankumatust pühendumusest PR kunstile ja teadusele. Õnnitleme veelkord selle märkimisväärse saavutuse puhul ja soovime jätkuvat edu kõigis teie tulevastes ettevõtmistes,“ ütles Mateus Furlanetto.

Lae End ellukutsujad on ABB, Eesti Energia, Fermi Energia, LHV, Metrosert ja Nordecon. Programmi PR-tegevused viis ellu kommunikatsioonibüroo Agenda PR. Projekt võitis ka tänavu Kuldmuna sotsiaalselt vastutustundliku kommunikatsiooni kategoorias ja jõudis EPRA Kommunikatsiooniteo finalistide sekka. Mullu oli projekt edukas TULImusta konkursi positiivse muutuse kategoorias.

„Lae End haridusprogramm on suurepärane projekt, mille käigus sai ühiskonnas tekkinud probleemile – füüsikaõpetajate puudujäägile – kommunikatsiooni abil nii tähelepanu tõmmata kui ka projektiga liitunud ettevõtete ühisel jõul konkreetseid lahendusi välja pakkuda,“ ütles Agenda PRis projekti kommunikatsioonitegevuste elluviimisi juhtinud Anu Adra-Entsik. „Meie roll oli anda kogu ettevõtmisele nähtavust ja kuuldavust üle terve Eesti, et meie haridus oleks maailmas jätkuvalt kõrgetasemeline. Saadud rahvusvaheline PR tunnustus on kiituseks, et saime ka ülemaailmselt ära märgitud.”

Tutvu kõigi võidutöödega siin

Šveitsis asuv mittetulunduslik organisatsioon Global Alliance for Public Relations and Communication Management on maailma suuremate suhtekorraldus- ja kommunikatsioonijuhtimise ühenduste ja institutsioonide liit, mis esindab üle 360 000 praktiku ja akadeemiku üle maailma.

Global Alliance’i missiooniks on ühtlustada suhtekorraldaja elukutset, tõsta kutsestandardeid kogu maailmas, jagada teadmisi oma liikmete hüvanguks ja avalike suhete ülemaailmne häälekandja.

Toimetas: Siim Kera, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt