24.01.2024

Loovagentuur La Ecwador tiimiga liitus Mery-Ly Riis

Loovagentuur La Ecwador tiimiga liitus tugeva analüütilise võimekusega sotsiaalmeedia spetsialist Mery-Ly Riis. 

Mery-Ly Riis. Foto: Erakogu

Mery-Ly Riis omandas bakalaureusekraadi EBS-is, kuhu sattus täiesti juhuslikult. Esialgu plaanis Mery-Ly minna Tartu Ülikooli õppima õigusteadust, kuid sattus hoopis ettevõtluse ja turunduse maailma. EBS-ist tuli kirg turunduse vastu ning juba kolmanda aasta lõpus oli Mery-Ly täiskohaga sotsiaalmeedia spetsialist meediaettevõttes Delfi Meedia, kus töötas ligi kaks aastat.

Delfi Meedias tegi ta koostööd erinevate väljaannetega nagu Anne & Stiil, Pere ja Kodu, Tervis Pluss ja Eesti Naine. Muidugi ei saa ära unustada ka uudisteportaali Delfi, millega Mery-Ly omandas esimese TikToki konto haldamise kogemuse. Tänaseks on konto kogunud arvestatava hulga jälgijaid, mis illustreerib tema professionaalsust ning oskusi sisuloome osas.

Mery-Ly suureks tugevuseks on tema analüütiline lähenemine sotsiaalmeediale, tänu millele suudab ta lahendada probleeme ning välja pakkuda lahendusi, kus vaja on konkreetseid äritulemusi.

Lisaks on Mery-Ly lõpetamas TalTechi magistriõppes turunduse ja juhtimise eriala. Mery-Ly sõnul tema lähedased naljatavad, et tema üheks hobiks on kindlasti õppimine.

“Elan ‘kõik on õpitav’ moto järgi ja mul on hea meel, et saan jätkata enda arenguteed La Ecwadori ambitsioonikas meeskonnas ning viia koos nendega klientide sotsiaalmeediad veelgi kõrgemale tasemele,” sõnas Mery-Ly.

Mery-Ly tööülesandeks La Ecwadoris saab olema analüütiline sotsiaalmeedia haldus ja sisuloome. “Läbi süsteemsete analüüside suudame pakkuda veel professionaalsemat sisuloome teenust, mis monitoorib keskmise inimese käitumismustreid sotsiaalmeedias,” kommenteeris La Ecwadori tegevjuht Heily Aavik.

Autor: Heily Aavik, La Ecwador

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt