31.08.2023

Augusti keskel liitus La Ecwadori meeskonnaga Kairit Vainult

Augusti keskel liitus La Ecwadori meeskonnaga kogenud tiimijuht Kairit Vainult, kes hakkab juhtima digitiimi. Kairitil on varasem 10-aastane agentuurikogemus loovagentuurist Age Creative, kus Kairit on täitnud erinevaid ametipositsioone: büroojuht, HR-manager ja projektijuht.

Kairit Vainult. Foto: Erakogu

Projektijuhina on Kairiti juhtimise all valminud kampaaniaid ning projekte klientidele/brändidele nagu Mesikäpp, Nurr, Drako, Janssen, Rademar, Frank Kutter, GoSpa, MSD Eesti ja mitmed teised tuntud Eesti ettevõtted.

“Loomult olen avatud ja aktiivne inimene. Agentuuris on minu jaoks projektijuhina oluline, et asjad saaks tehtud õigeks ajaks, aga ma väga hindan, kui loovmeeskond teeb need asjad ägedalt. Mul on hea meel, et saan oma teadmisi ja oskusi rakendada agentuuris La Ecwador, teha oma tiimiga põnevaid projekte ja olla kasulik oma uutele klientidele,” ütleb Kairit ise oma uute väljakutsete kohta. Töövälisel ajal meeldib Kairitile nokitseda vana mööbli kallal ja seda taastada. Loomulikult käib sellise hobiga kaasas ka kirg sisekujunduse vastu.

Agentuuri tegevjuhi Heily Aaviku sõnul saigi Kairit värvatud just suure kogemustepagasi tõttu. “Meie ja Kairiti nägemused reklaami- ja turundusmaatikust klappisid, tema isiksus ja väärtused sobisid meie meeskonnaga ning seni on nii meie maja inimesed kui kliendid Kairiti väga positiivselt vastu võtnud,” sõnab Heily.

Autor: Heily Aavik, La Ecwador

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt