04.04.2024

MIDAGI UUT! Kuldmunal saad kolleegidega voodisse karata

Kes ei viitsi terve Kuldmuna toolide peal istuda, võib see aasta voodisse hüpata. Kohal on olemas 10 voodit, mida ettevõtte saab peoks oma töötajatele broneerida.

Kuldmuna pidu toimub 19. aprillil. Visuaal: Optimist

“Kes ees, see mees,” hõikab Kuldmuna peakorraldaja Katriin Hunt. “Sel aastal me ei jaga teid saalis ainult toolidele, vaid kiiremad piletiostjad saavad oma ettevõttele broneerida magamistoa, milles mõnuleda ja Kuldmuna auhinnagalat vaadata. Voodeid on ainult 10 ja ühte magamistuppa mahub 10 inimest, kuid alati on võimalik broneerida mitu magamistuba kõrvuti, et ka suurem agentuur ära mahuks.”

Magamistuba on siin veidi tinglik sõnakasutus: reaalselt asuvad voodid (ja magamistoad) samas ruumis, kus ka pidu toimub. Tähtis on silmas pidada, et nn magamistoad on ainsad istekohad, mida saab üritusel broneerida. Ehk korraldajad ei saa garanteerida, et üks agentuur saab toolidel üksteise lähedal istuda. Kui sa ei soovi toolide ja heade istekohade nimel tungelda, on kõige mõistlikum endale voodiga magamistuba broneerida. 

Voodit saad broneerida, kui kirjutad aadressile . Lisa kaasa ka tõestus, et sul on Kuldmuna piletid ostetud. Ilma piletiteta voodit broneerida ei saa.  

PS. Iga koht loeb! Sel aastal on koos magamistubadega 700 istekohta. Kui teid on vähem kui 10, saate soovi korral magamistoa broneerida koos mõne teise agentuuriga. 

Osta Kuldmuna pilet

Eriti mõnusate vooditega sisustavad magamistoad meie voodipartnerid Wendre ja Delux Beds and Bedding. Muuseas, Wendre ja Delux Beds and Bedding müüvad kõik Kuldmunale tulevad voodid samal päeval -50% soodsamalt! Selleks, et voodi päriselt endale soetada, reserveeri see alates 19. aprillist aadressil http://wendre.ee/kuldmuna. Delux Bed and Bedding voodi saad ostmiseks reserveerida kohapeal. Selleks, et lihtsalt peol voodis istuda, broneeri see aadressil . Kõik voodisse!

Kuldmuna toimub 19. aprillil T1 keskuse kolmandal korrusel. Sissepääs peole on kolmanda korruse keskmisest aatriumist.

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt