04.04.2022

Kuldmuna töid saab esitada veel vaid loetud päevad – tähtaeg 10. aprill kell 23.59

Järjekorras 24. Kuldmuna konkurss on täies hoos! Oma parimaid töid saab esitada 10. aprillini TULI platvormil defol.io/kuldmuna/2022.

Loov is in the air! Defol.io on tööde esitamiseks avatud veel viimast nädalat, st kuni 10. aprillini. Pöörame tähelepanu asjaolule, et tööde eest saab tasuda üksnes arvega. Tavahinnaga töö esitamiseks tuleb arve genereerida enne 10.04 kell 23:59. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast. Kui on tekkinud küsimusi konkursi kohta, siis võib julgelt kirjutada . Defol.io küsimuste osas pöörduda tehnilise toe poole: .

  • Terje Saar – Kuldmuna projektijuht, aitab kõikide sisuliste küsimustega ()
  • Anniken Haldna – üldkontakt, kui te pole päris kindlad, kuhu murega pöörduda ()

FAQ konkursi ja defol.io-s tööde esitamise kohta on samuti olemas. Loodetavasti aitab see nendel, kes esimest korda platvormi kasutavad, paremini keskkonnas navigeerida. Aitäh, et olete Turundajate Liiduga ja head kuldmunemist!

kuldmuna tabelid 6

Kuldmuna 2022 ajakava:

  • Tööde esmailmumise vahemik: 5. aprill 2021 – 13. märts 2022
  • Tööde vastuvõtt: 14. märts – 10. aprill 2022
  • Hilinejate vastuvõtt: 11. aprill – 18. aprill 2022
  • Füüsilisi näidiseid ootame Uma Maakri kontorisse (Maakri 19-2, Tallinn, 10145) vahemikus 25. aprill – 2. mai
  • Žüriide kogunemine: 4. – 5. mai
  • Festivali auhindamine Põhjala tehase angaarides: 13. mai 2022

Pidu Põhjala tehases

„Kuldmuna juubeli eelaastal liigume konkursiga vaikselt varasema kevade poole. Kunagi ei ole liiga vara hakata oma töid vormistama, et kiirest tempost hoolimata jõuaks ikka töö teele saata. Ka sel korral on konkurss täienenud, oleme arvesse võtnud väärtuslikku tagasisidet žüriidelt ja osalistelt, et Kuldmuna veel paremaks muuta,“ ütles TULI tegevjuht Anniken Haldna.

Ta jätkas: „Sel aastal ootame osalema kõiki suuremaid ja väiksemaid agentuure, vabakutselisi ning in-house tiime nii avalikust sektorist kui ka erasektorist. Ja muidugi on kogu valdkonna inimesed oodatud peole. Eelmisel suvel kostitas meid südasuvine 1. juuli Põhjala õues, sel aastal pidutseme samas meeleolus, kuid seekord angaarides 13. mail.“

Toimetas: Kärt Tomp, TULI

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt