16.03.2020

Kuldmuna gala lükkub sügisesse

Turundajate Liit (TULI) lükkab kõikide turundusvaldkonna inimeste ja nende lähedaste tervise huvides Kuldmuna gala edasi. Ürituse uus kuupäev ja toimumiskoht on kinnitamisel. Kuldmuna konkurss aga jätkub ning võitjad kuulutatakse välja üle veebi otseülekandena algselt plaanitud kuupäeval ehk 20. märtsil.  

Sügisel toimuval galal antakse välja Kuldmuna Grand prix ja elutööpreemia.

Kuldmuna kullad, hõbedad, pronksid ja eriauhinnad, Kliendimuna ning aasta agentuurid kuulutatakse kuulutatakse välja reedel, 20. märtsil veebi otseülekande vahendusel.

“Mõistagi on kahju sellisest uudisest teada anda, kuid inimeste tervis on kõige olulisem. Kuulutame veebiülekande kaudu võidumunade saajad välja 20. märtsil, kuna tööde esitamisega on nähtud palju vaeva ja kullad kvalifitseeruvad ka ADC* Europe’ile. Nii jääb võitjatel piisavalt aega oma töid Euroopa konkursi jaoks ette valmistada,” ütles ta.

Auhindade väljakuulutamise veebiülekanne algab kell 20. märtsil 19.00 ja selle leiab Kuldmuna veebist aadressil www.kuldmuna.ee/live.

Kuldmuna hea toetaja Omniva kaudu jõuavad võidumunad füüsiliselt auhinnasaajate kontorisse paari tööpäeva jooksul peale veebiülekannet.

Kuldmuna galale on tänaseks müüdud 400 piletit. Kõik gala piletite omanikud saavad sügisel toimuvale galale ja seminarile olemasoleva piletiga. Kes uuel ajal tulla ei saa või soovib piletist loobuda, saavad lähipäevil info, kuidas pilet(id) tagastada.

Lisainfo:

Maarit Mäeveer
Turundajate Liit
Tegevjuht

Turundajate Liidu Facebooki leht: www.facebook.com/turundajateliit

Kuldmuna koduleht: www.kuldmuna.ee

Kuldmuna Facebooki leht: www.facebook.com/kuldmuna

Kõik uudised

TULIs on üle saja liikme. Liitu sinagi Eesti suurima turunduskogukonnaga!

Loe siit, mis hüvesid TULI liikmed naudivad.

TULIst lähemalt